Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

326
Kobieta przy oknie, 1956 gwasz, tusz, papier milimetrowy, 36,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

327
Za, 1991 r. akryl, 91 x 73 cm
Cena wywoławcza. 68 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

328
Drzwerty olej, płótno, 70 x 41 cm; sygn. l. d.: J.Kraupe
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy SKARŻYŃSKI (ur. 1924)

329
Kompozycja abstrakcyjna, 1969 akwarela, papier, 24 x 15,3 cm; sygn. l. d.: J. SKARŻYŃSKI 69
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Ryszard Ryho PAPROCKI (ur. 1963)

330
Między skosami olej, płótno, 100 x 80 cm; sygn. l. d.: R. PAPROCKI 04
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

331
Relief, 1979 technika własna, płyta pilśniowa, 24 x 24 cm; sygn. i dat. na odwrocie: 1979 / H. Stażewski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

332
Koleżanki, 1980 olej, płótno, 68 x 57 cm; sygn. l. d.: Rząb;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

333
Mężczyzna w czerwonym swetrze olej, płótno, 62 x 47,5 cm; sygn. dołu: Rząb
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

334
Jan pierwsze dziecko olej, płótno, 59,5 x 70 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

335
Liście w wazonie olej, płótno, 64 x 54,5 cm; sygn. na odwrocie: W. Taranczewski
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

336
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 86 x 75 cm, sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 31 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985 r.)

337
Nieletnie kury mają żal..., 2008 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

338
Bez tytułu, 2008 pastel, papier, 47,5 x 59 cm; sygn. p. d.: YERKA 08
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Gabriel WOLSKI (ur. 1977)

339
Trójca, 2006 technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm; sygn. p. d.: Gabriel Wolski AD 2006
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1926)

340
Paryż - Plac des Voges - Jamaha Intruder akryl, płótno, 81 x 116 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Krzysztof KIWERSKI (ur. 1948)

341
Z cyklu pejzaż "Zwykły", 1973 olej, płótno, 125,5 x 151 cm, sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

342
Wyprawa po złote runo, 2008 olej, płótno, 92 x 73 cm; sygn. l. d.: T. Sętowski; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

343
Księga olej, płótno, 18 x 13 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

344
Akt przy kurtynie olej, płótno, 54,5 x 41,5 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

401
Ptak fantastyczny brąz patynowany na zielono, granit, wys.: 106,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 200 zł

Tomek KAWIAK (ur.1943 )

402
Kieszeń francuska, 1990 brąz, marmur, wys. 46 cm; sygn.: TOMEK KAWIAK
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Barbara FALENDER (ur. 1947)

403
Ona, 1973/90 biskwit, wys. 54,5 cm; sygn. na podstawie: BARBARA FALENDER "ONA"
Cena wywoławcza. 6 000 zł