Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

49
Wiejscy muzykanci, ok. 1935 olej, sklejka; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Wlastimil Hofman.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

50
Procesja, 1927 olej, tektura; 48,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Erno Erb 927.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

51
W cyrku olej, płótno; 29 x 19,5 cm;
sygn. p. d.: J.MONIUSZKO;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

52
Jarmark huculski olej, płyta pilśniowa, 46,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: F.Pautsch
estymacja: 28 000 - 36 000 zł
Cena oferowana 25 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

53
Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy, 1930 olej, tektura; 49 x 69,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1930;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł

J. KONARSKI, XX w.

54
Para obrazów Jazda dwukółką - olej, tektura; 11 x 6 cm; sygn. l. d.: JKonarski;
Jazda saniami - olej, tektura; 11 x 6,5 cm; sygn. l. d.: JKonarski.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

55
Cowboy, 1927 olej, sklejka; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1927;
estymacja: 21 000 - 27 000 zł

Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.

56
Martwa natura z puttami olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 9 600 zł

Carl DUXA (1871-1937)

57
Martwa natura z czarną rzepą olej, deska; 23,8 x 31,8 cm;
sygn. p. g.: CDUXA.;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

58
Martwa natura z winogronami olej, płótno; 62,5 x 158 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Jules DIDIER (1831-1914)

59
Pejzaż z bydłem olej, płótno; 96 x 143 cm;
sygn. l. d.: Jules Didier.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Malarz nieokreślony, austriacki (?), 1 poł XIX w.

60
Pejzaż bukoliczny olej, deska; 43 x 39 cm.
Krąg Jacoba van Strij (1756-1815)?
estymacja: 5 500 - 6 500 zł