Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

252
Motyw z Santa Elina, 1926 olej, płótno, 69 x 52 cm; autorskie oznaczenie daty (?) u dołu z lewej: 26.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

253
Motyw architektoniczny nad murem obronny olej, płótno, 60 x 65 cm; na odwrocie nalepka z Pałacu Sztuki w Krakowie
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Zygmunt MENKES (1896 - 1986)

254
Tajemnicza kobieta olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. p. g.: Menkes
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)

255
Bocian olej, sklejka, 58 x 118 cm; sygn. l. d.: Z. Józefczyk / 917
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jan KOTOWSKI (1885 - 1960)

256
Odpoczynek na trasie olej, płótno, 70 x 138 cm; sygn. l. d.: Jan Kotowski 1910
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

257
Na pastwisku olej, tektura, 44 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

258
Polowanie par force olej, tektura, 70 x 100 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1944
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

259
Jadą goście weselni, 1935 olej, sklejka, 50,5 x 70 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak/ 1935
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Czesław WASILEWSKI (1875 - 1946/47)

260
Postój powozu nocą olej, płótno, 50 x 80 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Władysław SZERNER syn (1870 - 1936)

261
W drodze olej, płótno, 61 x 41 cm; sygn, l. d.: W. Szerner jun.
Cena wywoławcza. 47 000 zł

Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.

262
Portret księcia Fryderyka Augusta, późniejszego króla Augusta III olej, płótno, 153 x 106 cm; wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

263
Motyw ze Szwajcarii, 1839 olej, płótno, 76,5 x 56,5 cm; napis na odwrocie: in der Schweiz, / Lange, pinxit. - 1839
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

264
St. Wolfgang, Fuscherthale, 1840 olej, płótno, 76,5 x 113 cm; sygn. p. d.: ALange. / 1840
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894 - 1985)

265
Wnętrze pałacu olej, płótno, 88 x 104 cm; sygn. l. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki ?,1 poł.XIX w.

266
Portret kobiety olej, płótno dublowane, 83,5 x 65,5 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

267
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno, 37,5 x 53,7 cm; k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz flamandzki, XVIII w.

268
Scena rodzajowa w zatoce morskiej (?) z załadunkiem bydła na prom olej, deska 34,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 62 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XVII w.

269
Mater Dolorosa olej, płótno, 133 x 70 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, Śląski XIX w.

270
Madonna Dominikańska olej, płótno dublowane, 73 x 56 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

271
Portret starszego mężczyzny z brodą olej, płótno dublowane, 52 x 43 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Christian DIETRICY (1712-1774)

272
Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami olej, płótno, 97 x 135 cm; sygn. pośrodku: Dietricy / 1740 (7?)
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki?,2 poł.XVIIIw.

273
Portret damy olej, płótno dublowane, 94 x 78 cm.
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Ernesto PUGI (XIX/XX w.)

401
Kobieta ze zbożem (Ruth ?) alabaster, wys. 49 cm. sygn. na postumencie skalnym: Pugi Włochy XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

A. CALENDI (XIX/XX w.)

402
Grupa ceramiczna Śmieszki terrakotowa glinka ceramiczna, szkliwo imitujące spatynowany brąz; Francja lub Belgia?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł