Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

276
Portret młodej kobiety olej, płótno dublowane, 52 x 42 cm;
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Franciszek Ksawery LAMPI (1782 -1852)

277
Portret dziewczynki z lalką olej, płótno, 96,5 x 73 cm;
Obraz przedstawia małą Jadwigę
z Wóycickich Falęcką
Cena wywoławcza. 35 000 zł

278
Ikona - Chrzest Chrystusa w Jordanie tempera, deska, 32 x 28 cm;
Łemkowszczyzna, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Malarz nieokreślony włoski, XVIII w.

279
Pokłon Trzech Króli olej, płótno dublowane,
30,5 x 23 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

280
Pieta olej, płótno dublowane, 48 x 36 cm;
Cena wywoławcza. 5 500 zł

G. HONEGGER (XIX/XX w.)

281
Scena żydowska olej, płótno dublowane, 110 x 150 cm;
sygn. l. d.: GHonegger/ Paris
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

282
Św. Marek Ewangelista olej, płótno dublowane, 84 x 63 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Christian Friedrich GONNE (1813-1906)

283
Scena klasztorna olej, płótno, 108 x 132 cm;
sygn. p. d.: F. Gonne Dresden
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

284
Madonna z Dzieciątkiem i św. Janem Chrzcicielem;
olej, płótno, 99,5 x 75 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

285
Zuzanna i starcy olej, płótno, 121 x 85,5 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

286
Złote jabłka Hesperyd olej, płótno, 189 x 132 cm
Cena wywoławcza. 57 000 zł

401
Marszałek Józef Piłsudski gips patynowany, drewno, wys. całości: 34 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

402
Napoleon Bonaparte - rzeźba gabinetowa mosiądz, dwa rodzaje zielonego marmuru;
wys. 14 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

VOGEL, XX w.

403
Nimfa mosiądz; na kwadratowej podwójnej podstawie,
z kamienia i metalu; wys. 19 cm;
sygn. z boku: VOGEL 23
Cena wywoławcza. 1 000 zł

404
Siedząca kobieta, ok. 1910 gips malowany; sygn. z tyłu:
S ..... zikowsk (zatarte) / Częstochowa / 111
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Rzeźbiarz nieokreślony (XIX/XX w.)

405
Popiersie młodej kobiety, ok. 1900 alabaster, wys. rzeźby 58 cm,
całość ok. 70 cm
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Emmanuel VILLANIS (1858-1914)

406
Sapho,ok.1900, powtórzenie z 1 ćw. XX w. brąz, na kwadratowej podstawie z białego marmuru;
wys. 30,5 cm; napis z tyłu: E. Villanis
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)

407
Łucznik brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru,
wys. 44 cm; sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Leo ANWELDT (XIX-XX)

408
Kobieta z książką, 1909 secesyjna rzeźba z brązu, na kwadratowej podstawie
z zielonego marmuru; wys. 39,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Alphonse Henri NELSON (1854-?)

409
Popiersie kobiety w koku rzeźba z brązu; na postumencie marmurowym;
sygn.: A. Nelson oraz z tyłu oznaczenie pracowni
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Christophe-Gabriel ALLEGRAIN (1710-1795)

410
Kąpiąca się - Wenus w kąpieli, 1767 powtórzenie późniejsze;
brąz patynowany, wys. figury: 74 cm;
rzeźba umieszczona na kolumnie (106 cm)
Cena wywoławcza. 19 000 zł

411
Para główek aniołków drewno, ok. 41 x 25 x 12 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy(?),
2. poł XVII w., uzupełnienia pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

H. RASCH (XIX/XX w.)

412
Chrystus ukrzyżowany drewno, wym. 45 x 34 cm;
sygn. z tyłu, na perizonium H. RASCH
Cena wywoławcza. 2 300 zł

413
Główka aniołka - rzeźba barokowa drewno polichromowane i złocone,
Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

414
Św. Roch drewno (minimalne resztki polichromii zachowane
na odwrocie), wys. 62 cm;
Europa Zachodnia(?), pocz. XVII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

415
Immaculata - rzeźba późnobarokowa drewno polichromowane, blacha metalowa
z trzema kamieniami rubinowymi;
Śląsk(?), 1. poł XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

501
Patera z flakonem do kwiatów Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

502
Komplet do kompotu - na 6 osób Polska, Huta J. Stolle „NIEMEN”, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

503
Wazon Czechy, Karlovy Vary, firma Moser, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

504
Karafka i 6 kieliszków do likieru Czechy?, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

505
Wazonik Gallé Francja wytwórnia Galle, ok. 1910
Cena wywoławcza. 4 000 zł

506
Talerz z egzotycznym ptakiem Miśnia, lata 1763-1774 (tzw. Punktzeit)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

507
Czarka ze spodkiem z miniaturami w stylu Höroldtmalerei;
Miśnia, ok. 1730-1735? - malarstwo miniaturowe
w stylu Johanna Gregoriusa Höroldta (1696-1775).
Cena wywoławcza. 12 000 zł

508
Dwa talerzyki z ptactwem Miśnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

509
Kosz ażurowy z dekoracją kwiatową Niemcy, Miśnia, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

510
Wazon dekoracyjny o wężowych uchwytach, z chryzantemami i anemonami;
Miśnia, model Ernsta E. Lauteritza (1818 - 1893)
z lat 80. XIX w., powtórzenie XX-wieczne.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

511
Cache-pot Nieustalona wytwórnia europejska, XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

512
Komplet toaletowy (do umywalni) Francja, wytwórnia fajansu w Sarreguemines,
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

513
Talerz dekoracyjny huculski - z przedstawieniem cerkwi Zwiastowania w Kołomyi
Pokucie - Huculszczyzna, Kołomyja (?),
koniec XIX w.(?)
Cena wywoławcza. 600 zł

514
Talerz - plakieta dekoracyjna z przedstawieniem Hucuła z fajką;
Pokucie - Huculszczyzna, wyrób ludowy,
koniec XIX w.(?)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

515
Talerz huculski Pokucie - Huculszczyzna, Kosów (?),
wyrób ludowy, XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

516
Waza w typie dalekowschodnim Chiny? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

517
Serwis obiadowy ze złoto-szafirowymi obwódkami;
Polska, Ćmielów, okres powojenny (lata 70.? XX w.)
Cena wywoławcza. 2 400 zł

518
Fragmenty serwisu Łabędziego trzonek łyżeczki, kartusz oraz fragm. małej plastyki;
Miśnia, lata 1737-1741
Cena wywoławcza. 9 000 zł

519
Talerz z dekoracją kwiatową Polska, Baranówka, około 1830
Cena wywoławcza. 1 300 zł

520
Para bawiących się łaciatych piesków Niemcy, Sitzendorf, wytwórnia Gebr. Voigt,
l. 30. XXw.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

521
Para figur: pasterz grający na kobzie i pasterka grająca na flecie;
Miśnia, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

522
Popielniczka „Juhas” [„Redyk”] Polska, Ćmielów, proj. Franciszek Kalfas, 1942-1944.
Cena wywoławcza. 1 000 zł