Gerhard SPERLING (1908-1975)

227
Kwiaty w wazonie, 1938 olej, płótno, 80 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Gerhard Sperling 1938.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Emil KRCHA (1894-1972)

228
Kaczeńce, 1964 olej, tektura, 50 x 37 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

229
Żółte róże we wnętrzu olej, tektura, 35 x 100 cm;
sygn. p.d.: aKarpiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

230
Róże żółte olej, tektura, 38 x 50 cm;
sygn. z lewej: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

231
Pejzaż miejski olej, płótno, 75 x 60 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Miron DUDA (1893-1950)

232
Pejzaż z Kazimierza Dolnego olej, płotno, 37 x 45 cm;
sygn. l. d.: Miron
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

233
Pejzaż z domami olej, płótno, 96 x 73,5 cm;
sygn. l. d.: Woj FLECK
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

234
Pałacyk w świetle księżyca olej, płótno naklejone na tekturę, 21,5 x 34,5 cm;
na odwrocie: napis autorski niebieską kredką
Cena wywoławcza. 46 000 zł

Jan RUBCZAK (1884-1942)

235
Pejzaż z Bretanii olej, tektura, 49 x 69 cm;
sygn. p. d. Rubczak
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

236
Krajobraz, ok. 1932 olej, płótno, 60,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: Henryk Szczygliński;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

A. V. CASTEELE (XX w.)

237
Pejzaż zimowy olej, płótno, 80,5 x 86 cm;
sygn. p. d.: A.V.Casteele
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

238
Pejzaż nadrzeczny, ok. 1935 olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: T. Cybulski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

239
Rękawka olej, płótno, 38 x 70,5 cm;
na odwrocie numer ze spuścizny po artyście
Cena wywoławcza. 50 000 zł

240
Pejzaż- Kalwaria, 1909 olej, tektura, 24,5 x 36 cm
sygn. l. d.: WW;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

241
Zamyślona, 1926 olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1926;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

242
Odpoczynek starca, 1934 olej, tektura, 67 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1934
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

243
Modlitwa Arabów, ok. 1930 olej, sklejka, 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: F. M. Wygrzywalski/ Senior
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

244
Powrót - scena symboliczna, ok. 1920 olej, tektura, 33 x 33 cm;
sygn. l. d.: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

245
Portret kobiety, ok. 1935 olej, sklejka, 97 x 116 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908-1985)

246
Czerwony pokój, 1967 olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

247
Ewa na tle natury olej, tektura, 49 x 34,5 cm;
sygn. p. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

248
Święto Jordanu, ok. 1910 olej, tektura, 40 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 31 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

249
Gospodarz z Bronowic, ok. 1925 olej, sklejka, 45,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

250
Głowa starca, ok. 1920 olej, tektura, 13 x 13 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 6 600 zł

J. P. [Ignacy Pieńkowski?]

251
Szewc, 1910 malarz nieokreślony,polski (XX w.)
olej, papier naklejony na tekturę, 54 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

252
Portret pana Potockiego z rodziną, 1934 olej, płótno, 141 x 154,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil / Hofman / 1934
Cena wywoławcza. 69 000 zł

Carl SUHRLANDT (1828-1919)

253
Odpoczynek o zmierzchu, ok. 1900 olej, płótno, 64,5 x 96 cm;
sygn. l. d. C. Suhrlandt
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

254
Obóz cygański, ok. 1960 olej, płótno, 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Félix FRANICZ (1871-1937)

255
Głowa konia, 1932 olej, deska w formie kartusza, 52 x 40,5 cm;
sygn. p. g.: Felix Franic 1932
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

256
Wyjazd do miasta olej, płótno dublowane, 50 x 101 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

257
Motyw z Olszynki, ok. 1930 olej, tektura, 61 x 54 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak;
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

258
Napad wilków, 1939 olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1939
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

259
Wesele góralskie olej, tektura, 59 x 79 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1947 (data słabo czytelna)
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

260
Motyw zimowy z Zakopanego, 1924 olej, tektura, 36 x 48 cm;
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Zakopane 1924
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

261
Przy ognisku olej, płótno, 101 x 159 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1926
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

263
Farys, 1952 olej, tektura, 35,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1952;
Cena wywoławcza. 8 200 zł

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)

264
Konie w zaprzęgu olej, tektura, 47 x 91 cm;
napis l. d.: Z. Józefczyk
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800 - 1855)

265
Rycerz na białym koniu olej, płótno, 70,5 x 58 cm;
na odwrocie, na płótnie nalepka
Cena wywoławcza. 390 000 zł

Iwan TRUSZ (1869-1940)

266
Pejzaż olej, sklejka, 21,5 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Iwan Trusz
Cena wywoławcza. 14 500 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

267
Widok na Giewont zimą, ok. 1960 olej, płótno, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XX w.

268
Słoneczniki przed chatą, ok. 1912 olej, płótno naklejone na tekturę,
15 x 23 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

269
Olszanka (Strumień na wiosnę) olej, płótno, 152 x 101 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1921 / OLSZANKA
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Narcisse V. DIAZ DE LA PEŃA ? (1807-1876)

270
Leśna polana olej, deska, 41 x 52,5 cm
sygn. p. d.: N. Diaz
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Włodzimierz SZPINGER (ur. 1942)

271
Pejzaż ze sztafażem, ok. 1970 olej, płótno, 78 x 96 cm;
sygn. p. d.: W Szpinger
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.

272
Pejzaż ze sztafażem olej, płótno dublowane, 81,5 x 106 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

273
Nad strumieniem olej, płótno,
80 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony niemiecki?, XIX w.

274
Portret młodej kobiety z bukiecikiem olej, płótno, 29 x 24 cm;
ok. 1850
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII-XIX w.

275
Portret mężczyzny - Autoportret artysty? - z przedstawieniem Madonny z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane, 40 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł