Jelena KARŁOWNA WRANGEL (1835-1906)

281
Pejzaż olej, płótno dublowane, 120 x 85 cm; sygn. p. d.: Wrangel (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

282
Portret mężczyzny w peruce á la lion olej, blacha. 38 x 28,5 cm Portret zapewne epitafijny, po konserwacji
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XVII w

283
Portret Demiana Woyszy z Bzowa, 1636 olej, płótno dublowane, 101 x 70,5 cm; w lewej części: wokół kartusza herbowego litery D W/ S B
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Edward WITTIG (1879-1941) - według

401
Pomnik Lotnika (kopia) stop metali, wys. 34 cm.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Władysław MIECZNIK (XX w.)

402
Pomnik księcia Józefa Poniatowskiego Berthel Thorvaldsen (1770-1844) - według brąz, podstawa z kawowego marmuru bolechowickiego, wys. 48 cm.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

403
Popiersie Marii D'Etruria terakota, wys. 57 cm. Włochy (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

404
Żniwiarka biały alabaster, podstawa z alabastru kawowego; wys. 66 cm. Francja, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Alfred Jean FORETAY (1861-1944)

405
Popiersie Josepha Conrada brąz patynowany na czarno ; wys. 59 cm; sygn.: A. FORETRY Paris France 1891
Cena wywoławcza. 18 000 zł

C. MORIN (XIX/XX w.)

406
Mężczyzna z dzieckiem brąz, wys. 32 cm. Na podstawie sygn.: C. MORIN Francja, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Alfred BARYE (1839-1882)

407
Le Cheval Turc brąz patynowany na czarno, Na podstawie sygn.: Barye: fils
Cena wywoławcza. 18 000 zł

S. MALON (XX w.)

408
Głowa Chrystusa terakota patynowana na zielono, podstawa z jasnozielonego marmuru, wys. 35 cm.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

409
Budda brąz, podstawa z czarnego, żyłkowanego marmuru, wys. 21 cm. Austria, 1920
Cena wywoławcza. 1 900 zł

410
Rycerz brąz patynowany, podstawa z zielonego marmuru, Austria (?), Niemcy (?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Antonio CANOVA (1757-1822) - według

411
Popiersie Napoleona brąz, podstawa z bazaltu, wys. 25,5 cm. Na odwrocie inskrypcja: A. Canova,
Cena wywoławcza. 2 500 zł

412
Św. Józef z małym Jezusem drewno dębowe, bejcowane, wys. 56 cm. Flandria (?), Niemcy Pn. (?), Prusy Królewskie lub Książęce (?), ok. 1680-1710
Cena wywoławcza. 4 500 zł

413
Rzeźba Chrystusa lub apostoła drewno lipowe, polichromowane (obecnie polichromia wtórna), wys. 87,5 cm; Małopolska (Kraków ?), 2. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

414
Aniołek drewno lipowe, polichromowane i złocone (obecna polichromia i złocenia wtórne), wys. 57 cm. Krąg puławski (?), po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

KINDERMANN (XIX/XX w.)

415
Madonna z Dzieciątkiem drewno; wys. 47 cm. Tyrol (?), XIX/XX w. Na odwrociu sygnatura: Kindermann - Friedland i. B.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

501
Świecznik Czechy, Moser? 2 ćw. XX w
Cena wywoławcza. 600 zł

502
Komplet deserowy Polska, Huta Niemen?, ok. 1935
Cena wywoławcza. 1 000 zł

503
Kubek Polska Huta Niemien, ok. 1930
Cena wywoławcza. 500 zł

504
Wazonik Gallé Francja wytwórnia Galle, ok. 1910
Cena wywoławcza. 5 000 zł

505
Patera dekoracyjna Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

506
Para kieliszków-kulawek Czechy, ok. 1850 r.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

507
Puchar z nakrywą Czechy, Śląsk?, po 1850 r.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

508
Szklanica Czechy, Śląsk, ok. poł XIX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

509
Komplet 6 kieliszków Czechy, Moser, ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 500 zł

510
Komplet do likieru Czechy, wytwórnia Moser, ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 500 zł

511
Żardiniera secesyjna z irysami Nieokreślona wytwórnia europejska, (Polska?, Włocławek?, Teichfeld u Asterblum?), 1 ćw. XX w. - okres międzywojenny?
Cena wywoławcza. 1 600 zł

512
Para wazonów neobarokowych z żardinierą; Nieokreślona wytwórnia europejska, Czechy?, Skandynawia?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

513
Patera ceramiczna z lustrem Czechy, pracownia Jana Marescha?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

514
Samowarek porcelanowy Rosja, Dulewo, fabryka porcelany Kuzniecowych, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

515
Fryderyk Wielki na koniu Niemcy, Rudolstadt, Ernst Böhne Söhne, 2. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

516
Pasterz z trzodą Czechy, nieokreślona wytwórnia lub pracownia, 2.-3. ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

517
Serwis deserowy Cieszyn, z czarnym ornamentem roślinnym przy brzegach; Polska, Ćmielów, koniec lat 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

518
Cache-pot z hermami chłopięcymi Nieokreślona wytwórnia europejska - Niemcy lub Czechy?, XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

519
Serwis obiadowy (zestaw) z dekoracją bukiecikami fiołków; Czechy, Karlove Vary, EPIAG, Oskar i Edgar Gutherz, lata 1920-1938
Cena wywoławcza. 3 000 zł

520
Wazon z pokrywą, z dekoracją orientalizującą; Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), pocz. XX w. (1918)
Cena wywoławcza. 3 800 zł

521
Serwis deserowy ( do kawy i herbaty) z rzutami i bukietami tzw. kwiatów niemieckich; Niemcy, Bawaria, Tirschenreuth, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

522
Zegar neorokokowy z amorkami Niemcy, Plaue, Von Schierholz'sche Porzellanmanufaktur Plaue GmbH?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 200 zł

601
Szufelka ze zmiotką Europa Zachodnia, Anglia?, wytwórnia H and C, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

602
Wazon model Ikora Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), po 1948
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Wazon Niemcy, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

604
Koszyk ażurowy Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 1 700 zł

605
Krater do chłodzenia wina Warszawa, firma Józefa Frageta, 1843
Cena wywoławcza. 3 300 zł

606
Kosz Warszawa, firma Józefa Frageta, 1845
Cena wywoławcza. 2 500 zł

607
Pas kaukaski srebro próby 84, niello, skóra; dł. ok. 73 cm; waga 761 g. Baku, 1908-1926
Cena wywoławcza. 2 200 zł

608
Solniczka podwójna srebro próby 84; waga 66 g. Warszawa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł