26 marca 2019

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy cykl nowego rodzaju aukcji – Sztuki Dostępnej

+48 22 826 44 08  wew. 104, 105

+48 669 222 259 – Pamela Skrzypczak sztuka dawna

+48 605 325 918 – Mariusz Szewczyk sztuka współczesna

W licytacji można brać również udział za pośrednictwem:

- portalu internetowego onebid – możliwość licytacji w czasie rzeczywistym

za pośrednictwem portalu internetowego  www.artinfo.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

JAN MATEJKO (1838-1893)

1
Osobowość artysty,twórczość,forma i styl 385 rycin w tekście i 40 tablic oraz 2 tablice synchronistyczne;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

ZDZISŁAW CZERMAŃSKI (1890-1970), STANISŁAW OSTOJA-CHROSTOWSKI (1897-1947)

2
Józef Piłsudski na Syberji. 8 całostronicowych, sygnowanych drzeworytów na osobnych tablicach
Stanisława Ostoi-Chrostowskiego, załączona teka barwnych 12 plansz
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

STANISŁAW PODGÓRSKI (1882-1964)

3
Mury Krakowa, 1911 chromolitografia barwna, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Stanisław Podgórski / 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł

STANISŁAW KAMOCKI (1875-1944)

4
Kościół św. Barbary, 1911 autolitografia barwna, papier;
39 x 27 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 900 - 1 200 zł

JÓZEF CZAJKOWSKI (1872-1947)

5
Fragment Rynku w Krakowie, 1911 autolitografia barwna, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. w kompozycji p. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI 911.
estymacja: 900 - 1 200 zł

JAN WOJNARSKI (1879-1937)

6
Kościół św. Wojciecha, 1911 autolitografia barwna, papier; 28,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
Grafika pochodzi z teki Kraków 1911
estymacja: 900 - 1 200 zł

WŁODZIMIERZ BŁOCKI (1885-1921)

7
Kościół św. Marka, 1911 autolitografia barwna, papier; 31 x 20,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Błocki 911;
estymacja: 900 - 1 200 zł

JAN RUBCZAK (1884-1942)

8
Wawel - Widok na katedrę, ok. 1913 akwaforta, akwatinta, papier; 23,5 x 29,5 cm (odcisk płyty),
33,5 x 36 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 900 - 1 200 zł

FELIKS STANISŁAW JASIŃSKI (1862-1901)

9
Chora Matka akwaforta, papier; 44,5 x 63 cm (wymiar kompozycji);
sygn. na płycie l. d.: ZDZISŁAW JASIŃSKI PINX;
estymacja: 1 000 - 1 200 zł

JAKUB ZUCKER (1900-1981)

10
Para, przed 1942 sangwina, akwarela, papier jasnobrązowy;
30,5 x 22,5 cm;
estymacja: 2 500 - 3 400 zł

ARTYSTA NIEOKREŚLONY (XIX W.)

11
Ziemianin ołówek, papier; 65 x 48,5 cm.
Według przekazu rodzinnego praca Jana Styki,
pierwotnie sygnowana, obecnie podpis niezachowany.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

JOHANN FRIEDRICH FRICK (1774-1850), E. GILLY

12
Malbork - widoki zamku w 5 sekcjach akwaforta, moletowanie, papier;
41,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
u dołu opis: F. Gilly 1245 und F. Frick
estymacja: 1 500 - 2 000 zł