24. kwietnia 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 13 kwietnia 2019 do: 24 kwietnia 2019

Alfonsa KANIGOWSKA (1858-1948)

38
Dwa szkice malarskie 1. Pejzaż morski, 1904
2. W oczekiwaniu
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 7 500 zł

Julius WENTSCHER (1842-1918)

39
Widok na morze, 1911 olej, płótno; 62 x 91 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Wentscher 1911.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł

Alfred ŚWIEYKOWSKI (1969-1953) - ?

41
Portret dziewczynki z zabawką olej, płótno; 100 x 81 cm;
na odwrocie, u góry na płótnie, napis: A. Świeykowski.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

42
Kwiaciarka, ok. 1924 olej, płótno; 97,5 x 66 cm;
sygn. l. d.: Maurycy Trębacz.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

43
Pejzaż górski z rzeką, 1961 olej, tektura; 51,3 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: aneri / 1961
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł

44
Przed domem w Kalwarii, 1906 olej, tektura; 40,5 x 26 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany czarną farbą];
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł

Jerzy HULEWICZ (1886-1941)

45
Scena uliczna z września 1939 roku olej, płótno, 65 x 99,5 cm;
sygn. l.d.: JHulewicz. 1939.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł

Marek SZAPIRO (1884-1941)

46
Krzemieniec [Motyw z małego miasteczka], 1936 olej, sklejka; 63,5 x 50,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marek Szapiro-/ Krzemieniec 1936.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)

47
Kobiety w ogrodzie olej, płótno, 147 x 108 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 40 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

48
Święty Sebastian olej, płótno dublowane; 85,5 x 63 cm.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza 13 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

49
Ustanowienie sakramentu Eucharystii, ok. 1800 olej, płótno naklejone na deskę; 36,5 x 53 cm.
estymacja: 8 000 - 9 500 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

50
Adoracja pasterzy olej, płótno dublowane; 42 x 52,5 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 28 000 - 36 000 zł
Cena wywoławcza 25 000 zł