30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Bronisław CHROMY (1925-2017)

349
Argus brąz, granit; wys.170 cm; sygnowany.
estymacja: 24 000 - 32 000 zł

Bronisław CHROMY (1925-2017)

350
Motyl brąz patynowany, agat; wys. 16,5 cm, szer. 19 cm.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1301
Interwały Postfizykalne XII, 2012 akryl, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Wiesław GRZECH (ur. 1959)

1302
Nr 1, 2014 olej, płótno; 81 x 100 cm;
estymacja: 7 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1303
091207-8, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Andrzej NOWACKI (ur. 1953)

1304
091207-14, 2007 pastel, papier; 22,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: A. Nowacki 2007 (ołówkiem), l. d.: 091207-14 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

1305
Dom za miedzą, z cyklu: ŻYCIE NA PASKU, 2018 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.JENTA DMITRUK'18
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

1306
Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł

Kazimierz SOWICKI (1915-1997)

1307
Kolędnicy, 1969 olej, płótno bawełniane; 61 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: tsowicki 69;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

1308
Kobieta z parasolką olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

1309
Głowy, 1971 długopis, papier; 26 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Jan SAWKA (1946-2012)

1310
Projekt ilustracji do książki "A book of fiction", Nowy Jork, 1983 akwaforta, akwarela, papier; 54 x 38 cm (wymiary arkusza);
sygn. p. d.: JAN SAWKA (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

401
Bez tytułu, 2010 fotografia barwna, papier barytowym naklejony na dibond;
70 x 60 cm; wydruk autorski, nakład: 1/5;
estymacja: 10 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Dorota NIEZNALSKA (ur. 1973)

402
Czerwona K., 2009 odlew z brązu, koral naturalny, drewno, szkło, welwet, skóra
zwierzęca, łańcuch z brązu; 140 x 38 x 38 cm; unikat: 1/1.
estymacja: 26 000 - 35 000 zł

Jakub TSCHIERSE (ur. 1990)

403
K+18 syf z mojej pracowni w.2. kolaż, włosy, kurz, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: K+18 syf z mojej pracowni
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

404
Deska z okienkiem, 2017 olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: góra Mlącki 2017 / "Deska z okienkiem / "150 x 100 cm / olej
estymacja: 14 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł

Olga ZĄBROŃ (ur. 1985)

405
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 24,5 x 18 cm;
opis autorki na odwrocie: OLGA / ZĄBROŃ, 2018 / olej na płótnie / OZ (inicjał wiązany).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Sławomir TOMAN (ur. 1966)

406
Bez tytułu, 2005 olej, płótno; 60 x 60 cm;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984)

407
Bez tytułu, 2017 olej, płótno; 52 x 30,5 x 9 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Bartosz Kokosiński / 2017 (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

Jerzy TOMALA (ur. 1951)

408
Dąb w ogrodzie, 2012 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: TOMALA 2012 / DĄB W OGRODZIE / XCVII
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Marek PALUCH (ur. 1954)

409
Notitia Translationis II, 2017 technika mieszana, płyta; 100 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: MAREK PALUCH / " NOTITIA TRANSLATIONIS" 2017 R.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

410
Act rouge, 2013 olej, płótno; 99,5 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: NAGIEC;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)

411
Głowa X, 2003 olej, płótno; 159 x 95 cm;
na odwrocie opis autorski: LECH KOŁODZIEJCZYK / OLEJ / pt. GŁOWA X / 2003.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Bartosz HADRYŚ (ur. 1977)

412
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 105,5 x 105,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARTOSZ HADRYŚ-2015.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

413
Nad rzeką, 2014 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 2 000 - 2 700 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

414
Katedra XIII, 2008-2011 akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: RO (monogram wiązany);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł

Natalia JARNUSZKIEWICZ (ur. 1987)

415
Myśl o Stanisławie Fijałkowskim, 2018 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarnuszkiewicz 2018 / „Myśl o Stanisławie Fijałkowskim”.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

416
Bez tytułu, 2018 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2018 /
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

417
Bez tytułu, 2019 olej, płótno; 27 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

418
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2019
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

419
Bez tytułu, z cyklu: The growling heads, 2019 olej, płótno; 80 x 110,5 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: JSłomkowski / CYKL / „THE GROWLING HEADS”.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł

Wojciech Kołacz OTECKI (ur. 1984)

420
Wzrok słyszy czego oczy nie widzą, 2011 linoryt, papier; 69 x 48,5 (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 14/22 Linoryt Otecki
estymacja: 700 - 1 000 zł

Michał JANICA

421
Tryptyk erotyczny, 2012 flamaster, papier; 14 x 8,5 cm (wymiar każdej z prac
w świetle oprawy);
estymacja: 700 - 1 000 zł

Magdalena STARSKA (ur. 1980)

422
Bez tytułu - Bezwład ciał, 2007 ołówek, papier; 41 x 60 cm.
estymacja: 700 - 1 000 zł

Sławomir CZAJKOWSKI [ZBIOK ] (ur. 1982)

423
Pretty Face, 2010 akwarela, karton; 69 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany p. d.: Pretty / Face / Zbiok / 2010
estymacja: 1 300 - 1 700 zł

Norman LETO (ur. 1980)

424
Krasiński - bryła życiorysu od przodu fotografia; ed. 1/8, 23 x 32 cm;
(w świetle oprawy);
estymacja: 1 000 - 1 300 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

425
Nigdy więcej, 2010 serigrafia, papier; 56 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sasnal 2010 (ołówkiem),
estymacja: 3 400 - 4 500 zł

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)

426
Podwójne widzenie, 2019 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŚRODOWSKA 2019;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Szymon POLOCZEK (ur. 1994)

427
Pejzaż olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: SZYMON / POLOCZEK / 2019 oraz powtórnie sygn. na blejtramie
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980)

428
Bez tytułu, 2006 olej, płótno; 79,5 x 70 cm;
na odwrocie dwie nalepki z kolekcji prywatnej.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 1 800 zł

Marta SALA (ur. 1985)

429
Portret z wyciorem, 2011 olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: MARTA SALA / 2011 R / PORTRET / Z WYCIOREM / Marta Sala
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Lola FISCHER (ur. 1983)

430
Lustro, 2008 wklęsłodruk, papier; 69 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Lola Fischer 2008 (ołówkiem); l. d. tytuł: "Lustro" : e/a (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 900 zł

Stanisław WASIK (ur. 1952)

431
Bliźniak II, 2018 drewno; wys. 44 cm, szer. 34 cm, gł. 24 cm;
sygn. i dat. na spodzie: W S 2018 r.
estymacja: 2 300 - 3 000 zł

Paweł ORŁOWSKI (ur. 1975)

432
Bez tytułu brąz; podstawa 32 x 27 cm.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena oferowana 1 900 zł

Agata MOCARSKA (ur. 1974)

433
Egg of Wisdom, Peyot corian, mosiądz lakierowany proszkowo; 58 x 31 x 31 cm;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

434
Entanglement szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 12 x 13,5 x 5 cm;
estymacja: 1 700 - 2 200 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

435
Kompozycja szkło, szkło z pęcherzykami powietrza, metal; 20 x 20 x 4 cm;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Witold ŚLIWIŃSKI (ur. 1963)

436
Unknown Roads metal; 32 x 32 x 31 cm;
sygn. na spodzie: Śliwiński; unikat.
estymacja: 8 500 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł