Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy423
Dwie strony duszy
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy424
Ogród zielony z emblematami, 1962
olej, płótno; 60 x 60 cm.
w obrębie kompozycji napisy autorskie
Cena wywoławcza.
35 000 zł
29 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy425
Oczekiwanie, 1967
olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67
Cena wywoławcza.
100 000 zł
71 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Nr katalogowy426
Wnętrze ze smugą światła, 2005
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
9 500 zł
Nr katalogowy427
Japońskie wazy, 2006
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: GRZEGORZ MORYCIŃSKI / "JAPOŃSKIE WAZY" / olej 2006
Cena wywoławcza.
6 000 zł
10 000 zł
Ryszard LECH (1927-2005)
Nr katalogowy432
Wschód słońca nad jeziorem Jamno, ok. 1975
olej, płyta; 50, 5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na odwrocie.
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
17 000 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy435
I co dalej, chę,..? - z cyklu Ptaśki, 1998
olej, płótno; 91 x 91 cm;
sygn. p. d.: ABAKO'98.
sygn. p. d.: ABAKO'98.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Karl GOLDSCHMIDT (XX w.)
Nr katalogowy437
Akt, ok. 1975
olej, płótno; 80 x 29,5 cm
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Sabina WOŹNICA (ur. 1977)
Nr katalogowy439
Soil, 2008
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
sygn. p. d.: SWoźnica.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł