Wacław STARYKOŃ WIELOGŁOWSKI (1860-1933)

1101
Drzewo jesienią olej, sklejka; 47 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Starykoń Wielogłowski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

1102
Maria Magdalena pokutująca olej, deska; 33 x 50,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Franciszek MRAZEK (1876-1933)

1103
Na targu olej, tektura; 23 x 34 cm;
sygn. l. d.: F. Mrazek
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Emo MAZZETTI (1870-1955)

1104
Agordino olej, tektura; 50 x 70 cm;
na odwrocie napis niebieską kredką
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk PLICH (1904-1986)

1105
Pejzaż (Kościół) olej, płyta; 52 x 72 cm;
sygn. l. d.: H. Plich
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Iriada CWIETKOWA (1923-2003)

1106
Kwiaty olej, płótno; 62 x 67 cm;
sygn. l. d.: I. Cwietkowa
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Teodora DĄBROWSKA (1891-1973)

1107
Pejzaż, 1930 olej, płyta; 54,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Dąbrowska / 30
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Maria KOŹNIEWSKA (1875-1968)

1108
Kwiaty olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. g.: M. Koźniewska
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

1109
Pejzaż z rybakiem w łodzi olej, płyta; 53 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Czesław TAŃSKI (1863-1942)

1110
Jesień w Palczewie olej, tektura; 48 x 35 cm;
sygn. p. d.: C. TAŃSKI / PALCZEW
Cena wywoławcza. 2 800 zł

FALKNER (XX w.)

1111
Widok z okna na śnieżkę, 1938 olej, płótno; 78 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: FALKNER / 38
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Ermanno CLARA (1889-1946)

1112
Pejzaż górski olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: EClara
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Zenobiusz PODUSZKO (1887-1963)

1113
Potok zimą olej, tektura; 31 x 49 cm;
sygn. p. d.: Z. Poduszko
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Carl BIRKSO (1901-?)

1114
Wnętrze z komodą olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: C. Birkso
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Constantin VON MITSCHKE COLLANDE (1884-1956)

1115
Königssee olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: COLLANDE
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Jerzy GNATOWSKI (1928-2012)

1116
Pejzaż swojski olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: 1974 / Jerzy Gnatowski
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Leszek PIASECKI (1928-1990)

1117
Orka olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Aleksander DZWONKOWSKI (1885-1969)

1118
Kraków zimą, 1924 olej, tektura, 51,5 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: A. Dzwonkowski 1924.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

201
Akt Czechy, Znaim, Zakład Ceramiki Artystycznej
Roberta Mathiasa i Juliusa Slamy (zał. 1946),
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

202
Narcyz i Echo alabaster, 33 x 48 x 20 cm;
koniec XIX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

E. CASTELLUCY (XIX/XX w.)

203
Popiersie młodej kobiety alabaster; wys. całkowita 36,5 cm;
z tyłu na prawym ramieniu sygnatura: E Castellucy
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan RASZKA (1871-1945)

204
Gazda terakota, wys. 62 cm;
sygn. na podstawie: J Raszka
Cena wywoławcza. 12 000 zł

205
Krucyfiks figura - kość, krzyż - drewno; 45 x 25 cm;
Europa Zachodnia, XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

206
Para aniołków drewno polichromowane na srebrno, wys. 57 cm;
Polska, Małopolska?, kon. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)

207
Krucyfiks brąz patynowany, drewno; wym. krzyża: 21 x 15 cm;
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
Cena wywoławcza. 3 200 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł

208
Dzieciątko Jezus drewno polichromowane; wys - 32 cm;
Europa Zachodnia (?), XV/XVI w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

209
Figura mężczyzny w stroju kaukaskim kompozycja metali, brązowiona, częściowo polichromowana;
wys. 43 cm, szer. 15,7 cm, głęb. 14,5 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Czesław MAKOWSKI (1873-1921)

210
Śpiący pies, oryginał 1903, odlew 1 ćw. XX w. brąz, dł. 18 cm; odlew - redukcja
firma Bracia Łopieńskich
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław MARCINKOWSKI (1858-1947)

211
Portret dr Wandy Brzeskiej, 1935 brąz, granit (podstawa); wys. całkowita 47 cm;
sygn. z tyłu: Marcinkowski;
z przodu opis: Dr. Wanda Brzeska
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)

212
Siłacz - Syzyf - Precz z drogi brąz patynowany, podstawa z brązowego marmuru; wys. 46 cm;
sygn. na podstawie: St. Czarnowski
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

213
Mały rybak brąz patynowany, kamienna podstawa; wys. całkowita 25 cm;
Europa Zachodnia, XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Claude Michel CLODION (1738-1814)

214
Bachanalia brąz patynowany, wys. 58 cm;
sygn. z boku: Clodion / 1762, powtórzenie późniejsze
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Cyprian GODEBSKI (1835-1909)

215
Geniusz i siła brutalna, 1888 brąz, wys. 92 cm;
sygn. na podstawie: C. Godebski / 88
Cena wywoławcza. 39 000 zł
Cena sprzedaży 50 000 zł

1201
Krucyfiks drewno lipowe, polichromowane; dębina;
wys. całk. 79,5 cm, szer. 44 cm;
Europa Środkowa, Polska?; warsztat prowincjonalny; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

1202
wys. całk. 67 cm, Europa Środkowa, Polska?;
rzeźba o charakterze ludowym; XIX/XX w. lub później
Cena wywoławcza. 1 200 zł

1203
Macierzyństwo - płaskorzeźba brąz patynowany, wys. 21 cm.
XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

GIOVANNI DE MARTINO (1870-1938)

1204
Mały rybak brąz, zielona patyna; wys. 71,5 cm,
Włochy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

NATALIA LL (ur. 1937)

301
Lśnienie, l. 70 XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier; 15 x 10,5 cm; l. d.: nr 20
fotografia przygotowania do wydawnictwa galerii Permafo
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Aleksander MITKA (ur. 1946)

302
Collegium Maius, 1995 technika fotograficzna - guma dwuchromianowa,
papier fotograficzny, 24,5 x 16 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)

303
Work against absurdity, 1983 fotografia czarno-biała, brom, papier;
49,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł

304
Zestaw 5 plakatów filmowych: Halina PIEKARCZYK (ur. 1932), Marian STACHURSKI (1931-1980),
Marek FREUDENREICH (ur. 1939), Maciej ŻBIKOWSKI (ur. 1933),
Jaime Carlos NIETO-JIMENEZ (ur. 1950)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

305
Zestaw 5 plakatów Maciej ŻBIKOWSKI (ur. 1933), Krzysztof NASFETER (ur. 1947),
Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942), Mieczysław WASILEWSKI (ur. 1942),
Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

306
Portret Ambroise'a Vollarda litografia barwna, papier;
22,1 x 14,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

307
Ogród dla Emilii, 1990 autocynkografia, papier;
61 x 46 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

308
Monotypia +, 2013 monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza),
45 x 34 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Andrzej PĄGOWSKI (ur. 1953)

309
Zestaw 5 plakatów filmowych Cena strachu, 1981; Dziewczęta z Nowolipek, 1985;
Dziewczęta z Nowolipek - Rajska Jabłoń, 1985; Gwiezdny przybysz, 1987;
Życie wewnętrzne, 1987
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

310
Istota, 2014 druk cyfrowy, z wykorzystaniem litografii, papier;
64 x 79,5 (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

311
Nigdy więcej, 2010 litografia, papier; 49 x 58 cm;
u dołu opisana: 22/100 [sygnatura] 2010
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł