30. maja 2019, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 15 maja 2019 do: 30 maja 2019

Aukcja: 30 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna:
18-30 maja

pon. - pt.: 11 - 19
sob.: 12 - 15

Przyjmujemy zlecenia:
Mariusz Szewczyk
m.szewczyk@rempex.pl
tel.: 605 325 918

zobacz regulamin aukcji

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

313
Leśna przygoda, 1967 olej, płótno; 70 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: Jan Dobkowski 1967 / "LEŚNA PRZYGODA" / 70 cm x 90 cm.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Cena wywoławcza 13 000 zł

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

314
Etiuda obrotowa olej, płótno; 57 x 64 cm;
na odwrocie opis autorski: TADEUSZ G. WIKTOR / z cyklu: Etiudy obrotowe
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

315
Bez tytułu, 1962 gwasz, tusz, papier; 40 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI oraz dat. p. d.: 7-IV-62.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

316
Ruch, 1990 akryl, płyta pilśniowa; 46 x 46 cm;
na odwrocie nalepka autorska: Autor -n Krystyn Zieliński / Stocka 7, m. 27 93-191 Łódź / Tytuł "RUCH"/1990
estymacja: 6 000 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł

Zdzisław SALABURSKI (1922-2006)

317
Bez tytułu XXXVI, 1976 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Salaburski 76;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)

318
Oddech XXIII, z cyklu: Vita activa, vita contemplata, 1998 olej, płótno, 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ KAPUSTA / VITA ACTIVA, VITA / CONTEMPLATA / ODDECH XXIII / 1998 oraz dwie pieczątki wywozowe.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł

Mieczysław SZADKOWSKI (1920-1990)

319
Bez tytułu, 1986 kredka, ołówek, papier; 31 x 30,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: M. Szadkowski - 86 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł

Andrzej Marian BARTCZAK (ur. 1945)

320
RU67/68, 1967/1968 olej, papier, płótno; 61,5 x 49 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: +BARTCZAK / RV 67/68;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

321
Gravestone Gravity, 2013 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tobis 2013.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

322
Portret kobiety olej, płyta; 47,7 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E Gerlach.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

323
Akt XXXVI, 1986 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł

Waldemar ŚWIERZY (1931-2013)

324
Portret Anny Skowron gwasz, ołówek, tektura; 51 x 36 cm;
opisany u dołu: Anna Skowron.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł