Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

170
Lato - z cyklu: Idylla, 1929 olej, tektura; 30 x 30,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1929
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Adolf Abram MILICH (1884-1964)

171
sygn. p. d.: milich
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Czesław ZAWADZIŃSKI (1878-1936)

172
Portret kobiety olej, płótno; 92,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: C. Zawadziński
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Józef KIDOŃ (1890-1968)

173
Portret damy z zieloną broszą olej, płótno; 101 x 74 cm
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

174
Portret mężczyzny olej, płótno naklejone na tekturę; 34,5 x 28 cm;
sygn. p. g.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

175
Portret Karola Zolicha olej, płótno; 42 x 53 cm;
sygn. l. d.: Ebiche
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

176
Portret pani Z. K. olej, płyta; 75,5 x 50 cm;
sygn. p. g.: jm.;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Juliusz ZUBER (1861-1910)

177
Urocza dziewczyna, 1887 olej, płótno; 54 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Zuber. 87.;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Aleksiej Alieksiejewicz CHARLAMOW (1840-1925)

178
sygn. p. d.: HA (wiązany monogram),
dat.: 27 / 2 / 86
Cena wywoławcza. 290 000 zł

Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)

179
Portret dziewczyny, 1944 olej, kość; 17 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Czechowicz/ 1944
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

180
Profil męski - miniatura gwasz, kość; średn. 4,5 cm;
na odwrocie: A. Zamoyski;
niżej: Warszawa 1799 -/ NW
Cena wywoławcza. 800 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

181
Portret kobiety w ciemnej sukni - miniatura gwasz, ołówek, papier;
8 x 6 cm (owal w świetle oprawy);
sygn, p. d.: N. F. (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

182
Portret kobiety w białej sukni - miniatura gwasz, kość; 6 x 4,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
całość w intarsjowanej ramce
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

183
Pomona - kopia z nieokreślonego pierwowzoru
olej, płótno dublowane; 88 x 76 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

184
Autoportret Anthonius VAN DYCK (1599-1641) - według
olej, płótno; 73 x 59 cm.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Malarz nieokreślony, środkowoeuropejski XVIII

185
Pejzaż z wodospadem olej, deska; 42 x 57 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski, XIX

186
Pejzaż z krowami olej, deska; 47,5 x 57 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

187
Porwanie Ganimedesa Antonio Allegri da CORREGGIO (1494-1534) - według
olej, deska; 51,5 x 38 cm.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

188
Sielanka olej, płótno dublowane; 75 x 100 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Ignacy GIERDZIEJEWSKI (1826-1860)

189
Scena historyczna olej, płótno dublowane; 56 x 44 cm;
sygn. p. d.: IG (monogram wiązany,
wydrapany w warstwie malarskiej)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

201
Figura proroka z księgą drewno lipowe, polichromia (wtórna);
wys. 112 cm, szer. 54 cm, głęb. 43 cm.
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

202
Para aniołów drewno, polichromia, wys. ok. 33 cm;
Polska, Małopolska (?), poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

203
Pieta drewno lipowe, polichromowane;
wys. 29,5 cm; [ubytki polichromii, zabrudzenia]
Śląsk (?), XVI w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł

204
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, wys. 80 cm;
Małopolska (?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 800 zł
Cena sprzedaży 7 700 zł

205
Para atlantów późnobarokowych Śląsk (?), Małopolska (?), Wielkopolska (?),
ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

206
Para uczniów drewno; 14,5 x 8 x 8 cm;
ozn. na podstawie AK ZAKOPANE
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

207
Płaskorzeźba - Para chłopska drewno, 60 x 59 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Eugene AIZELIN (1821-1902)

208
Zbierająca kłosy brąz, wys. 50 cm;
sygn. na podstawie: aizelin
Cena wywoławcza. 5 000 zł

MORANTE (XIX-XX)

209
Charlie Chaplin brąz patynowany, wys. 29,5 cm;
sygn. na plincie: MORANTE
Cena wywoławcza. 6 000 zł

210
Lampa oliwna, dekoracyjna, w manierze II Cesarstwa Polska, Warszawa, firma Braci Łopieńskich,
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł
Cena oferowana 21 000 zł

Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)

211
Mały rybak brąz patynowany, wys. 46 cm;
sygn. na skale: J. Gabowicz
Cena wywoławcza. 16 000 zł

212
Budda Medytujący brąz, złocenie, laka; wys. 43,5 cm
XX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

213
Pasyjka drewno czernione, srebro, kość;
Francja, 1 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

301
Un pendu, 1986 akwaforta, akwatinta, papier;
78,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza), 62,5 x 39 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

302
Ostatni pejzaż, 1990 akwaforta, akwatinta, papier;
55,5 x 76 cm (wymiar arkusza), 46 x 61,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Gabriela MORAWETZ (ur. 1952)

303
Erotyk, 1975 akwaforta, akwatinta barwna, papier,
49 x 39,5 cm (odcisk płyty); 75,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

304
Courtablon, 1969 litografia barwna, papier;
50 x 66 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

305
Butelka i owoce, 1968 litografia barwna, papier,
50 x 66 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

306
Monotypia +, 2009 monotypia, papier;
49 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

307
Partum litografia, papier;
16 x 16 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)

308
Autoportret, 1986 kredka, miedzioryt, papier;
10,5 x 11 cm;
Cena wywoławcza. 500 zł

Felicja PACANOWSKA (1907-1975)

309
L'oiseau blesse / Ranny Ptak, 1955 akwatinta, papier;
31,5 x 23,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 500 zł

Maria JAREMA (1908-1958)

310
Kompozycja monotypia, bibułka;
25 x 19,5 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Gdańsk, 1979 ołówek, papier;
37 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

312
Autoportret ołówek, papier;
36 x 26 cm (w wietle oprawy);
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)

313
Bez tytułu z cyklu: Wojna domowa. Kamienica, 1941 ołówek, kalka;
26 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 35 000 zł
Cena sprzedaży 42 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

314
Strach ołówek, papier;
40 x 30,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Edward DWURNIK (ur.1943)

315
Komunizm i socjalizm, 1980 ołówek, papier;
19 x 20 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł