20 czerwca 2018

Ponad 250 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.

20 czerwca 2018 r.
godz. 18:00
W siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
Ul. Karowa 31 w Warszawie

WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA:
16.06.2018 (sobota): 12:00 – 15:00
18.06.2018 (poniedziałek): 11:00 – 19:00
19.06.2018 (wtorek): 11:00 – 19:00
20.06.2018 (środa): 11:00 – 18:00

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Keisai EISEN (1790-1848)

1
Kobieta z chłopcem drzeworyt barwny; 37 x 23 cm (w świetle passe-partout);
opisany u dołu

Ando HIROSHIGE (UTAGAWA) (1797-1858)

2
Rozpogodzenie po śnieżycy Kameyama drzeworyt barwny; 23 cm x 36, 5 cm (w świetle passe-partout);
XIX/XX w.

3
Postacie nad rzeką Tama drzeworyt barwny; 21,5 x 34 cm (w świetle paase-partout);
sygn. l. d.: HIROSHIGE Ando (Utagawa)

4
Księga z pamiątkowymi fotografiami Ecole Catholique Saints Pierre et Paul. Moskwa 1910. wymiar albumu: 21 x 28 cm;

Stefan SZMAJ (1893-1970)

5
Św. Sebastian, 1930 linoryt, papier; 21,5 x 15 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Szmaj (ołówkiem),

Stefan SZMAJ (1893-1970)

6
Topole I, 1957 linoryt, papier; 21 x 15,5 cm (wymiar kompozycji),
32 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);

Stefan SZMAJ (1893-1970)

7
Topole II, 1957 linoryt, papier; 21 x 15,5 cm (wymiar kompozycji),
32 x 21,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);

Stefan SZMAJ (1893-1970)

8
Topole III, 1957 linoryt, papier; 15,5 x 20,5 cm (wymiar kompozycji),
23 x 32 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);

Stefan SZMAJ (1893-1970)

9
Topole IV, 1957 linoryt, papier; 21 x 16,5 cm (wymiar kompozycji),

Stefan SZMAJ (1893-1970)

10
Topole V, 1957 linoryt, papier; 27 x 18 cm (wymiar kompozycji),

Stefan SZMAJ (1893-1970)

11
Pod Rozewiem, 1956 litografia, papier; 16,5 x 27,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Szmaj 56

Autor nieokreślony, XIX/XX w.

12
Akty - szkice akwaforta, papier żeberkowy; 48 x 32 cm (wymiar arkusza);
w kompozycji: stylizowany inicjał z datą 1914