Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

118
Nostalgia, 1924 olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1924;
estymacja: 16 000 - 21 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

119
Dzieci przy karmniku dla ptaków, 1960 olej, płyta pilśniowa; 35 x 80 cm;
sygn. i dat. w kompozycji, po środku u dołu: Wlastimil / Hofman / 1960;
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

120
Akt kobiety - Toaleta olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

121
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
Na odwrocie stempel sklepu dla plastyków / składu płócien.
estymacja: 75 000 - 100 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

122
Las zimą, przed 1939 olej, płótno; 69 x 99 cm;
sygn. p. d.: W Korecki.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

123
Kwiaty olej, tektura; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: MJabłoński (inicjał wiązany).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Józef RAPACKI (1871-1929)

124
Arkadia w Nieborowie, 1924 olej, płótno; 99 x 74 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: JÓZEF RAPACKI 1924 - 15/VI / ARKADYA pod ŁOWICZEM.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł

Carl REICHERT (1836-1918)

125
Pejzaż z Sorrento, 1865? olej, płótno; 50,5 x 71 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Carl Reichert Sorrento 1865 (?)
estymacja: 27 000 - 36 000 zł

Józef BRODOWSKI (1828-1900)

126
Pejzaż krakowski od strony Krzemionek, 1859 olej, płótno dublowane; 95 x 128,5 cm;
sygn. p. d.: 18JB 59
estymacja: 40 000 - 50 000 zł

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski, XVIII w.

127
Bydło na popasie olej, płótno dublowane; 61 x 77 cm;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

128
Scena biblijna - Żona Putyfara olej, płótno dublowane; 70 x 95 cm;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Jan WIJNANTS (1631/32 - 1684)

129
Pejzaż z rzeką, grupą myśliwych i pasterzem owiec deska dębowa, olej, 33,5 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: J. Wynants
estymacja: 135 000 - 180 000 zł