25 stycznia 2012

W jednym katalogu prezentujemy Państwu ofertę sztuki dawnej, sztuki współczesnej oraz rzemiosła artystycznego.

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

406
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

407
Kurant, 1964 olej, deska, ok. 12 x 9,5 cm;
sygn. i dedykacja na odwrocie: „KURANT”/ 1964/
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

408
60/4, 1960 technika własna, płótno,
100 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

410
Kwiaty w zielonym dzbanie, 1970 olej, płótno, 81 x 54 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

411
Scena w kuchni w kwadracie olej, płótno,
100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

412
Pejzaż olej, płótno, 95 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Nacht Samborski
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Maciej ŚWIESZEWSKI (ur. 1950)

413
Ukrzyżowany olej, płótno,
90 x 79 cm
Cena wywoławcza. 6 200 zł

Barbara MASSALSKA (1927-1980)

414
Droga do Jerozolimy olej, płótno,
92 x 73 cm,
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

415
Bez tytułu, 1974 olej, płyta pilśniowa,
86 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Henryk STRUMIŁŁO (1934-2001)

416
Obraz wędruje w skale II, 1978 olej, akryl, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p. d.: HStrumiłło / 1978
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

417
Pejzaż zimowy II, 1965 olej, płótno,
68 x 90 cm,
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

418
Pejzaż, 1980 olej, płyta,
59,5 x 50 cm,
Cena wywoławcza. 44 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

419
Dwie tęcze olej, płótno,
34,5 x 52 cm,
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

420
Warszawa - Kościół Św. Krzyża, 1981 olej, płótno, 97 x 146 cm;
sygn. p. d.: 1981 E. DWURNIK 725
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

421
Pejzaż XXIII, 1976 akryl, płótno,
60 x 92 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

422
Zambrowska abstrakcja olej, tektura, 18 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sielski R. (cyrylicą);
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Jan Ryszard LIS (1935-1997)

423
Kompozycja geometryczna technika własna, olej, płyta,
70 x 60 cm,
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Krzysztof KURZĄTKOWSKI (1925-1989)

424
Kompozycja technika własna,
75,5 x 76 cm,
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Barbara JONSCHER (1926-1986)

425
Widok na starą gazownię z psem i wazonem olej, płótno, 75 x 117 cm,
sygn. l. d.: D. Jonscher. 60.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jadwiga LESIECKA (ur. 1921)

426
Zgrupowanie olej, płótno, 24,5 x 34,8 cm
sygn. p. d.: J Lesiecka
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

427
Brzemienna 1972 olej, płótno, 83,5 x 56 cm;
sygn. l. d.: M. LACHUR 1972
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

428
Mojżesz, 2006 olej, tektura,
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Karlos ABOWIAN (1937 - 1992)

429
Portret Nune, 1985 olej, technika własna, płótno, deska,
30 x 32 cm,
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Stanisław BRODZIAK

430
Martwa natura VI, 1948 olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Sb/ 1948
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Benon LIBERSKI (1926-1983)

431
Martwa natura z dzbanem olej, płótno,
62 x 97 cm,
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stanisław ZALEWSKI (1896-1958)

432
Martwa natura z winogronami, 1947 tempera, papier,
48 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Tadeusz BORUTA (ur. 1957)

433
Don Kichote, 2004 olej, płótno,
80 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Bartosz MILEWSKI (ur. 1975)

434
Strzeż się pociągu 2, 2008 akryl, płótno,
100 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

435
Bez tytułu, 48, 2011 akryl, płótno,
18 x 18 cm,
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

436
Akt trzeci z epilogiem, 1972 olej, płótno, 81 x 116 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński '72
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

437
XIV, 2010 akryl, pastele olejne,ołówek kredki,
80 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Marian TOMASZEWSKI (1904-1968)

438
Para, ok. 1960 gwasz, papier,
32 x 29 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

439
Seria, 2011 akryl, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. u dołu: Marek Dzienkiewicz
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

440
Pejzaż morski II, 1984 olej, płotno, 108 x 77 cm,
sygn. p. d.: Malicki
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

441
Itaka 4A, 1988 technika mieszana, deska, 90 x 67 cm,
sygn. na odwrocie: ANDRZEJ/ GIERAGA
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

442
Ławeczka, 2006 kolaż, olej, płótno,
74 x 89 cm (całość);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Artur BRUNSZ (ur.1929)

443
Kompozycja pomarańczowa, 1966 kolaż, olej, sznurek, płótno, 85 x 56 cm,
opisany na odwrocie: BRUNSZ / ARTUR/ XI - 1966
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

444
Sen o Kazimierzu M, 2011 technika własna, płyta,
100 x 100 x 10 cm,
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Władysław HASIOR (1928 - 1999)

445
Czarny Płomyczek, 1964 technika wasna,
wym. 70 x 37 cm;
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tadeusz ŻAK

446
Procesja, 1989 technika własna,
35 x 40 cm,
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Paweł WRÓBEL (1913-1984)

447
Ubijanie kapusty, 1981 technika mieszana, płótno,
30,5 x 40 cm,
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Maria KORSAK (1907-?)

448
Baletnica tempera, płotno przymocowane do tektury,
46 x 33,5 cm,
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Bronisław KRAWCZUK (1935-1995)

449
Kwiaty w dzbanie olej, płyta,
65,5 x 47 cm,
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Halina DĄBROWSKA (ur. 1927)

450
Jesienne zioła II, 1978 olej, płótno,
50 x 40 cm,
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Halina DĄBROWSKA (ur. 1927)

451
Strach siewca, 1986 olej, płyta,
28,5 x 23 cm,
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Kazimierz ZIELIŃSKI (ur. 1923)

501
Akt siedzącej kobiety brąz, wys. 26 cm;
sygn. u dołu.: K. Zieliński
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)

502
Kobieta siedząca, 2000 brąz patynowany na marmurowej podstawie,
28 x 10 x 10 cm,
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)

503
Kompozycja przestrzenna rzeźba w brązie,
wys. 87 cm
Cena wywoławcza. 19 000 zł