Ewa PEŁKA (ur. 1952)

329
Cykl Rzeźba Ziemi, 2001 olej, płótno, 130 x 260; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Alfred LENICA (1899 - 1977)

330
Kompozycja technika własna, papier, 55 x 76 cm sygn. l. d.: Lenica
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Jacek SIENICKI (1928 - 2000)

331
Suche kwiaty, 1993 olej, płótno, 55 x 46 cm; sygn. p. g.: J.S / 93 / II;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

332
Paryski motyl, 1977 akryl, płotno, 100 x 130 cm; sygn. l. d.: L. Kunka 1977 r.
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

333
Świątek olej, sklejka, 137 x 55 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926 - 1979)

334
Totem nr 11, 1966 Z cyklu "Totemy żoliborskie" olej, płótno, 130 x 60 cm
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 -2004)

335
Gasnący krzak, 1987 technika własna, 23 x 26 cm; opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 -2004)

336
O niewiadomej godzinie, 1985 technika własna, 21 x 20 cm; sygn. p.d.: E. Rosenstein
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

337
Kompozycja abstrakcyjna technika własna, płótno, 50 x 60,7 cm; sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Stanisław DAWSKI (1905 - 1990)

338
Abstrakcja brązowa gwasz, kolaż, papier, 98 x 68 cm; sygn. na odwrocie ołowkiem: St. Dawski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Witold ZACHAREWICZ (1929 - 1985)

339
Don Kichot wędrujący olej, płótno, 40 x 17 cm; sygn. l. d.: Zachar
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI

340
Figura osiowa, z cyklu Malarstwo materii olej, płótno, 61 x 50 cm; sygn. p. d.:: T. ŁAPINSKI
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

341
1365 (Kalinowo - Fantazja polska), 2003 akwarela, tempera, papier, 30 x 67 cm; sygn. l. d.: J. Duda G. 1365 / 2003
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

342
Somnabulizm... olej, płótno, 150 x 100 cm; sygn. na odwrocie: SZYMON ZIAREK
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (ur. 1941-2004)

343
2520 (Łagów wiosna), 2000 olej, tektura, 80 x 70 cm; sygn. l.d.: DUDA GRACZ 2520 / 2000
Cena wywoławcza. 73 000 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

344
Piknik akryl, płótno, 46 x 55 cm; sygn. l. d.: J. Pałucha 2008
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1937)

345
Bez tytułu olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p. d.: J. LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

346
Bez tytułu olej, płyta, 80 x 69,5 cm; sygn. p. g.: SĘTOWSKI 85
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

347
Przypływ, 2006 olej, płótno, 100 x 120 cm; sygn. l. d.: T. Sętowski 2006
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1955)

348
Deszcz olej, płótno, 32,5 x 23 cm; sygn. p.d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

349
Janusz BĘBEN (ur. 1961) XXVII / 92 z cyklu 3 olej, tektura, 100 x 70 cm; sygn. p.d.: Bęben 1992
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939 - 1998)

350
Zielony ogród, 1984 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn.i dat. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA/84
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

351
Przestroga olej, płótno naklejone na sklejkę, 29 x 20,5 cm; sygn. l. d.: St. Kustowski;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

352
Karolinka olej, płótno, 138 x 65 cm; na odwr. nalepka CBWA w Łodzi nr 36, 23 IX 1964
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

353
Studium głowy Żyda olej, płótno, 67 x 42,5 cm; sygn. p. d.: Krawczyk
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

354
Gra w szachy olej, płótno, 76,5 x 60 cm; sygn. l. d.: Rząb na odwrocie: Rząb
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Teresa KLINK (ur. 1940 )

355
Flamingi olej, płótno, 146 x 116 cm; sygn. p. d.: TERESA KLINK 2004 r.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Zdzisław LACHUR (1923 - 2007)

356
Mojżesz olej, płyta wiórowa, 55,5 x 43,5 cm; sygn. p. d.: Lachur
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

357
Martwa natura z irysami olej, płótno, 95 x 85 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

358
Fontaine de Vauclouse, 2008 olej, płótno, 70 x 79,5 cm; sygn. p. d.: Joniak '08
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Izabela MARCJAN

401
Zieleń, 1997 gobelin, dwuosnowowy, 230 x 115 cm
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Adam BRINCKEN (ur. 1951)

402
Pejzaz cmentarny I, 1978 technika własna, sklejka, płótno, ok. 120 x 108 cm; sygn. i dat. z tyłu
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Tadeusz ŁODZIANA (ur. 1920)

403
Przydrożna brąz, wys. 29 cm; sygn. TŁ
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Aleksander ŚLIWA (ur. 1948)

404
Ewa brąz patynowany, 38,5 x 20 x 25 cm; sygn.: AŚLIWA
Cena wywoławcza. 9 000 zł