Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

1
W podolskim miasteczku, ok. 1904 kredka, węgiel, papier; 41 x 62 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 5 600 zł

Nikifor KRYNICKI (1895-1968)

2
Panorama miasta gwasz, papier; 17 x 23 cm (w świetle oprawy);
poniżej napis: KRAKORWSIMIASTOROSYTASEŁO;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł

Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)

3
Główka dziecka ołówek, papier; 16 x 20 cm;
sygn. u dołu po środku: SW (monogram wiązany);
estymacja: 14 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł

Artur GROTTGER (1837-1867)

4
Szkice ust ołówek, papier; 27,8 x 40 cm;
u dołu napis na naklejonym kartonie
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 600 zł

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

5
Portret mężczyzny sangwina, papier żeberkowy;
34,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

6
Portret męski, 1917 ołówek, papier; 15 x 11 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: B.R.-J. 1917.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

7
Na polu kredka, węgiel, papier; 70,5 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

8
Gęsiarka z dzieckiem, 1914 akwarela, papier naklejony na tekturę; 32,5 x 27 cm;
sygn. l. d.: Kozakiewicz 914;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 600 zł

9
Aneri - żona artysty przy pracy, 1912 akwarela, papier; 22 x 30 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł

Piotr MICHAŁOWSKI (1800-1855)

10
Krowa, ok. 1840-48 (?) akwarela, tusz lawowany, na podrysowaniu ołówkiem, papier;
42,5 x 55,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 90 000 - 110 000 zł

Jakub ZUCKER (1900-1981)

11
Dom w Positano olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

12
Układając bukiet olej, sklejka; 60 x 70 cm;
sygn. l. g.: Jabłoński.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł