Marie Nicole VESTIER

232
Martwa natura akwarela, tektura, 42 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Tait par Marie Nicole Vostiez
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)

233
Pegaz olej, sklejka, 93 x 116 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza. 33 000 zł

JAN CYBIS (1897 - 1972)

234
Chińska figurka olej, płótno, 72 x 91 cm; sygn. l.d.: Cybis
Cena wywoławcza. 76 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877 - 1948)

235
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 96,5 x 75 cm; sygn. p. d.: IPieńkowski
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

236
Łąka olej, płótno, 53 x 69 cm; sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 22 000 zł

JACEK MALCZEWSKI (1854 - 1929)

237
Portret Ant oniego Goetz-Okocimskiego olej, tektura, 103 x 73,3 cm; sygn. p. g.: J. Malczewski 1917
Cena wywoławcza. 210 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

238
Kościół Bożego Ciała w Krakowie akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 97 x 67 cm; sygn. p.d.: S. Kamocki
Cena wywoławcza. 8 700 zł

Władysław JAROCKI (1879 - 1965)

239
Widok na Kraków z okien Akademii Sztuk Pięknych; akwarela, papier, 38,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

J. SIMONETTI (pocz. XX w.)

240
Nokturn gwasz, papier, 41 x 18 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: J. Simonetti
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk EPSTEIN (1892 - 1944)

241
Na plaży ołówek, akwarela, papier żeberkowy, 39,5 x 57 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Stanisław GIBIŃSKI (1882 - 1971)

242
Rybak z wieciężem akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: S. Gibiński
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

243
Autoportret olej, tektura, 47,5 x 39 cm; sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofmann
Cena wywoławcza. 29 000 zł

244
Gęślarka olej, tektura, 99 x 69 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1922
Cena wywoławcza. 48 000 zł

245
Nad morzem olej, płótno, 45 x 65 cm; sygn. p. d.: WWeiss;
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

246
Powrót akwarela, gwasz, papier, 20 x 29,5 cm; sygn. l.d.: J Malczewski (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)

247
Akt olej, płótno, 50,5 x 73 cm; sygn. l. g.: Rzepiński / Paryż 1936
Cena wywoławcza. 34 500 zł

Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)

248
Czerwony pokój olej, płótno 60,5 x 45 cm; sygn. p. g.: Marek Z
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Henryk EPSTEIN (1890 - 1944)

249
Portret damy na tle ogrodu olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. p.g.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Irena WEISS (ANERI) (1888 - 1981)

250
Kapliczka wśród drzew olej, tektura, 44 x 60 cm; sygn. l. d.: Aneri / 19
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

251
Kościółek podhalański olej, tektura, 57 x 42 cm; sygn. l. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Edmund CIECZKIEWICZ (1872 - 1958)

252
Pejzaż z wierzbami olej, sklejka, 32 x 39,5 cm; sygn. l. d.: Edmund Cieczkiewicz
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

253
W sadzie olej, płótno, 85,5 x 100 cm; sygn. p. d.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

254
Pejzaż ze snopami olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. p.d.: SKamocki
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Teodor ZIOMEK (1874 - 1937)

255
Roztopy olej, płótno, 73 x 120 cm; sygn.p.d.: T. ZIOMEK 1919
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

256
Ucieczka Maryny Mniszchówny z synem Dymitrem; olej, płótno, 50 x 75 cm; sygn. p. d.: L Wyczółkowski / 1882 Warszawa
Cena wywoławcza. 100 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1930)

257
Maki w glinianym wazonie olej, płótno, 53 x 41; sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

258
Piwonie olej, płótno, 54 x 65 cm; sygn. p. d.: W. Terlikowski 17
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jan CYBIS (1897 - 1972)

259
Peonia olej, płótno, 46 x 38 cm; sygn. l. d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan CYBIS (1897 - 1972)

260
Martwa natura I olej, płótno, 81 x 100,5 cm; sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 137 000 zł

Aleksander AUGUSTYNOWICZ (1865 - 1944)

261
Dworek olej, tektura, 50 x 69 cm; sygn. p. d.: Augustynowicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław JANOWSKI (1866 - 1942)

262
Dworek w Stratyniu akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 30,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)

263
Nad strumieniem olej, tektura, 49 x 67,5 cm; sygn. l. d.: ST. GAŁEK / 1923
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)

264
Góralki olej, tektura, 50 x 70 cm; sygn. l. d.: W.Wodzinowski
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879 - 1942)

265
Kobieta karmiąca kury olej, płótno, 100 x 90 cm; sygn. p.d.: 1933 Sichulski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

266
Święto Jordanu - studium [Święto huculskie]; olej, tektura, 101 x 71,5 cm; sygn. l. d.: FPautsch 909.
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Stanisław KOPYSTYŃSKI (1893 - 1969)

267
Autoportret olej, tektura, 69 x 49 cm; na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)

268
Usia olej, tektura, 34 x 24,5 cm; sygn. l. g.: J. Męcina-Krzesz / XI/904
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

269
Portret kobiety olej, płótno, 87 x 69,5 cm; sygn. l. d.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza. 11 000 zł

CANUTUS (XVIII w.)

270
Portret Maksymiliana Gottloba, 1754 olej, płótno dublowane, 81 x 65 cm na odwrocie transfer oryginalnego napisu:
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Emil KRCHA (1894 - 1972)

271
Kabalarka, 1933 olej, płótno, 73,5 x 58,5 cm; sygn. l. d.: E. Krcha
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Jan RUBCZAK (1884-1942)

272
Pejzaż z południa Francji olej, sklejka, 158 x 103,5 cm sygn. p. d.: J. Rubczak / 1930 - późniejsza
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921 - 1974)

273
Portret damy w sukni balowej olej, płótno, 183,5 x 138 cm; sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

274
Portret prezydenta Ignacego Mościckiego olej, tektura, 102 x 71 cm; sygn. z prawej: AKarpiński War
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

275
Kwiaty olej, deska, 18,5 x 19,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Malarz nieokreślony,holenderski,ok.poł. XVIw.

276
Portret młodej kobiety olej, deska dębowa, 26 x 20 cm; na odwrocie nr: 78. oraz 255
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Maria Otto PORSCHE (1858-1931)

277
Martwa natura z owocami olej, płótno, 103 x 100 cm; sygn. l. d.: MPorsche
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

278
Sąd Parysa olej, płótno dublowane, 95 x 116,5 cm (owal);
Cena wywoławcza. 18 500 zł

Malarz nieokreślony,włoski genueński XVIIIw.

279
Dysputa przy posiłku olej, płótno dublowane, 59,5 x 74 cm
Cena wywoławcza. 80 000 zł