Czesław WASILEWSKI (ok.1875-1946/47)

138
Po polowaniu olej, płótno; 76,5 x 124,5 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 20 000 - 27 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

139
Wyjazd na polowanie olej, płótno; 55 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

140
Wesoła jazda olej, płótno; 69,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

141
Amazonka olej, tektura; 38 x 52 cm;
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (ok.1875-1946/1947)

142
Wyjazd do miasta olej, płótno dublowane; 68,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

J. KONARSKI, XIX/XX w.

143
Wyjazd na jarmark olej, tektura; 19 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Konarski;
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

144
Scena przed polowaniem olej, płótno dublowane; 65 x 100 cm;
sygn. l. d.: A. PIOTROWSKI.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

145
Dziewczyna z koniem, 1885 olej, płótno; 52 x 42,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: A.Piotrowski. 1885 / Cracoviae.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

146
Powrót saniami o zmierzchu olej, płótno naklejone na tekturę; 48,5 x 96 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 5 000 zł

Włodzimierz ŁOŚ (1849-1888)

147
Odpoczynek oficerów olej, płótno; 32,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: Loss.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

Wojciech KOSSAK (1857-1942)

148
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924 olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
estymacja: 190 000 - 240 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

149
Pozująca, ok. 1976 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. l. g.: Rzepiński;
estymacja: 7 500 - 9 500 zł