Jan SZANCENBACH (1928-1998)

416
Kwiaty, 1996 olej, płótno; 77 x 66 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Danuta LESZCZYŃSKA-KLUZA (ur. 1926)

417
Brzoza na wulkanie, 1990 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. u dołu: D. LESZCZYŃSKA - KLUZA 1990
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

418
Kąpiące się, 1945 olej, sklejka; 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: Podsadecki / 45
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

419
Pejzaż ok. 2004 akryl na podrysowaniu ołówkiem, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

420
Akt stojącej kobiety olej, płótno; 181 x 71 cm (kompozycja składająca się z dwóch
płócien o tych samych wymiarach 90,7 x 71 cm);
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

421
Portret kolegi E. G. - szkic, 1950 olej, papier; 47 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Grażyna TOMASZEWICZ (ur. 1971)

422
Ptaki, 1996 olej, papier; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Dłużew'96 oraz GRAŻYNA TOMASZEWICZ
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

423
Pierwszy dotyk, 1999 olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. g.: Franciszek Maśluszczak p. g.: 1999
Cena wywoławcza. 5 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

424
IXA, 2014 technika własna; 165 x 60 cm;
sygn. u dołu: LTS'14 / IXA / L. Tadeusz Serafin / 165 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Stefan BERDAK (ur. 1927)

425
Ptasznik emalia wypalana na blasze stalowej; 50 x 37, 7 cm;
sygn. u dołu: STEFAN BERDAK (flamastrem);
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

426
A.R.C.H.E. - Walka Jakuba z aniołem, 2015 olej, płótno;
91 x 60,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

427
Późne popołudnie, 2013 olej, płótno; 55 x 70 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz W;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jerzy WOLSKI (XX w.)

428
Powstanie w getcie warszawskim, 1956 olej, tektura; 57 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Wolski. J / 1956
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Antoni FAŁAT (ur. 1942)

429
Śp. Bogdan Włosik - Janek Wiśniewski, 1983 akryl, płótno;
46 x 38,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

430
Drzewo wolności, 1964 olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn.. p. d.: E. Waniek
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Bolesław GOZDAWA (1912-1980)

1401
Stocznia w Szczecinie, 1974 olej, płótno; 79 x 100 cm;
sygn. i dat.: B. Gozd / 74
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tadeusz MUSZYŃSKI - ZNICZ (1921-1988)

1402
Pierrot olej, płótno; 54 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1403
Akt przodem, 1995 technika własna, papier; 51 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik 95.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1404
Akt kobiety tyłem, 1997 technika własna, papier; 52 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1997.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

SW - Artysta nieokreślony (XX w.)

1405
Scena alegoryczna z Charlie Chaplin'em i Brzdącem akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
31,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

1406
Akt, 2004 olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: J. MARKUNAS 2004
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Władysław ROGOWSKI

1407
Regatta olej, płyta; 91,5 x 61 cm;
sygn. l. d .: Rogowski
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)

1408
Akt tańczący akryl, płótno; 70 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee'15
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Kazimierz WILK (ur. 1943)

1409
Złote chryzantemy, 1992 olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Romana LIPIEŻ (1917-2003)

1410
Krajobraz z chatą olej, tektura; 38,4 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
sygn i dat. p. d.: Lipież 1975
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Carlotta BOLOGNA (ur. 1909 - ?)

1411
Świdnica ołówek, węgiel, akwarela, gwasz, papier; 30 x 43,3 cm ( wymiar w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Carlotta Bologna , tytuł l. d.: Świdnica
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Karol MUSZKIET (1904-1993)

1412
Studium rzeźby akwarela, papier; 29,5 x 24,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KMuszkiet (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Maria MARKOWSKA (1923-1994 )

1413
Kwiaty abstrakcyjne pastel, papier; 68,5 x 48,8 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1992 / MARKOWSKA (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Marek PIECHOWSKI (ur. 1968 )

1414
Miasto, 1996 olej, płótno; 34,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: M. PIECHOWSKI / M. PIECHOWSKI 96
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Maria MARKOWSKA (1923-1994 )

1415
Pejzaż olej, tektura; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: MARKOWSKA 1987 / TORONTO
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Paul HUBNER

1416
Żaglówki olej, tektura; 53 x 38 cm;
sygn. p. d.: P H;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Anna SCHUMACHER (ur. 1975)

1417
Wioseczka, 2014 akryl, kolaż, płótno; 30 x 50 cm
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Sacha STAWIARSKI (ur. 1941)

1418
Kłodzko po powodzi, 2000 olej, płótno; 60 x 74 cm
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Jacek MAŚLANKIEWICZ (ur. 1955)

1419
Barwy Tanga, 2009 olej, płótno; 140 x 70 cm;sygn. p. d.: J. MAŚLANKIEWICZ XXI
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

501
Relief, 1960 metal, płyta MDF, 88 x 60 cm;
na odwrocie napisy: BEKSIŃSKI / 1960 / WŁASNOŚĆ MARKA PIASECKIEGO / KRAKÓW SIEMIRADZKIEGO 25 M. 16
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

502
Kolarze, 2002 brąz; wys. 40 cm, szer. 88 cm, podstawa 20 cm
Cena wywoławcza. 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

503
Paw, 2002 brąz; wys. 125 cm, szer. 100 cm
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

504
Gabryela, 1998 drewno polichromowane;
wys. 150 cm (wraz z podstawą);
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Ryszard PIOTROWSKI (ur. 1952)

505
Erotyk, 2007 rzeźba, marmur kararyjski; wys.: 51 cm;
sygn. i dat. z boku: R. Piot / 2007
Cena wywoławcza. 6 000 zł

601
Dzban szkło zielone, opalizujące, cyna platerowana; w
ys. 36,5 cm.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

602
Naczynie na biszkopty / kandyzowane owoce szkło zielonkawo-fioletowe, opalizujące,
nić szklana, metal złocony;
Czechy, w typie Loetz Witwe, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

603
Dwa kieliszki szkło bezbarwne przeźroczyste
oraz jasnoróżowe; wys. 27 cm i 23,5 cm.
Włochy, Murano, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

604
Wazon dekoracyjny szkło wielobarwne, wys. 38,5 cm.
Włochy, Murano (?), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

605
Koszyczek szklany szkło przezroczyste; wys. 25 cm;
Śląsk, Szklarska Poręba, Huta "Józefina",
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

606
Karafka z korkiem szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane,
srebro pr. 830
Niemcy, 1. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

607
Wazon dekoracyjny art deco szkło bezbarwne, przeźroczyste, trawione,
szlifowane, matowione;
Europa Zachodnia, Francja (?), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

608
Dzbanek Moskwa, złotnik UG, probierz ŁO [cyrylicą - Oleks Lew
Fiedorowicz, czynny w latach 1890-1896], 1890
Cena wywoławcza. 1 900 zł

609
Ecritoire - przybór z akcesoriami do pisania na biurko porcelana; wys. 6,5 cm, 20 x 15 cm;
Niemcy, Berlin, Królewska Manufaktura
Porcelany (KPM) ?, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł