Roman SIELSKI (1903 - 1990)

227
Pejzaż olej, tektura, 27 x 35 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

228
Baby na targu olej, tektura, 25 x 35 cm; sygn. l. d.: EErb;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

229
Pejzaż olej, płótno, 45,5 x 54,5 cm; sygn. p. d.: 19? / W Terlikowski
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

230
Pejzaż jesienny olej, płótno, 49,5 x 64,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 46 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

231
Przy ognisku olej, płótno, 101 x 159 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1926
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886-1955 )

232
Odwrót Napoleona olej, płótno, 96,5 x 146 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1926
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jan CHEŁMINSKI (1851-1925)

233
Studium konia olej, deska, 32,5 x 24,5 cm; opisana u dołu: a mademoiselle / Le Paulmier / souvenire de / Jan V. Chelminski / 1920
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)

234
Przed chatą akwarela, papier, 14,5 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stanisław BATOWSKI-KACZOR (1866-1946)

235
Polowanie na zające olej, płótno, 67 x 89 cm; sygn. p.d.: S. Batowski / 1928
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

236
Przy studni olej, sklejka, 30 x 39,5 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1936
Cena wywoławcza. 6 300 zł

A. BLANCK (XX w.)

237
Pejzaż olej, płótno, 105,5 x 150 cm; sygn. p. d.: A. Blanck
Cena wywoławcza. 19 500 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)

238
Na wrzosowisku olej, płótno, 69,5 x 100 cm; sygn. l. d.: Zygmuntowicz
Cena wywoławcza. 15 500 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

239
Morze akwarela, papier, 23 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

240
W zatoce akwarela, piórko tusz, papier, 23,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: WW
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Henryk PIĄTKOWSKI (1853 - 1932)

241
Pejzaż letni olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34,5 cm; sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Seweryn BIESZCZAD (1852 - 1923)

242
Berek Joselewicz olej, płótno dublowane, 69 x 99 cm; sygn. u dołu: S. Bieszczad
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

243
Kwiaty w wazonie akwarela, papier, 49 x 38 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół / 1917. (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan STANISŁAWSKI (1860 - 1907)

244
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Kazimierz CHMURSKI (1897 - 1942)

245
W słoneczny dzień olej, płótno, 67 x 51 cm; sygn. p. d.: K. Chmurski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zbigniew GOSTWICKI (1906-2003)

246
Martwa natura olej, płótno, 70,5 x 57 cm; sygn. z lewej: JaroszGostwicki / 1929;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

247
W pracowni olej, płótno, 68 x 110 cm; sygn. p. g.: olga boznańska / 918
Cena wywoławcza. 100 000 zł

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)

248
Portret pani J. olej, płótno, 63 x 50 cm; sygn. l. d.: J.Męcina Krzesz; p. d.: 1912;
Cena wywoławcza. 25 500 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)

249
Scena dworska olej, płotno, 91 x 72 cm; sygn. l.d.: LBakalowicz/Paris
Cena wywoławcza. 52 000 zł

Grzegorz MENDOLY (? - 1943)

250
Wenecja olej, tektura, 49,5 x 38 cm; sygn. p. d.: G. Mendoly
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Włodzimierz BŁOCKI (1885 - 1980)

251
Rybacy przy łodzi olej, płótno, 60 x 73,5 cm, sygn. l. d.: Wł. Błocki / 1963
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Eugeniusz DZIERZENCKI (1905 - 1990)

252
Rybacy olej, tektura, 20,5 x 26,5 cm; sygn. p. d.: Dzierzencki
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

253
Wilk morski olej, płótno, 63 x 79 cm; sygn. l.d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Georges RICARD-CORDINGLEY (1873 - 1939)

254
Łodzie o zmierzchu olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. p. d.: G. RICARD-CORDINGLEY
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

255
Scena rodzajowa olej, płótno, 105,5 x 69 cm; sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

256
Rozbity statek olej, płótno, 41,5 x 54 cm; sygn. p. d.: A. Lange / 1840
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Wlastiml HOFMAN (1881 - 1970)

257
Koleje losu - trzy twarze olej, tektura, 54 x 48,5 cm; sygn p.g.: Wlastimil Hofman 1960
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

258
Portret mężczyzny w czerni olej, tektura, 13,4 x 17,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 6 900 zł

Henryk EPSTEIN (1892 - 1944)

259
Akt olej, płótno, 38,5 x 61 cm; sygn. p. d.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Malarz nieokreślony, flamandzki (XVII w.)

260
Portret konny olej, deska, 33 x 25,5 cm; Na odwrocie napis
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, ok. poł. XVIII w

261
Jan Fryderyk Sapieha olej, płótno dublowane, 82 x 62 cm Replika warsztatowa portretu Jana Fryderyka Sapiehy (1680 - 1751)
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Władysław OSTROWSKI (1878 - ?)

262
Pejzaż górski z potokiem olej, płótno, 62,5 x 78,5 cm; sygn. p. d.: Władysław Ostrowski 1932
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1840 - 1905)

263
Dolina Chochołowska akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 22,5 x 16 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Edward WIECZOREK (1901 - 1988)

264
Pejzaż olej, płótno, 37,5 x 48 cm (w świetle oprawy), sygn.: Edward Wieczorek
Cena wywoławcza. 2 100 zł

Roman BRATKOWSKI (1869 - 1954)

265
Zachód słońca olej, płótno, 50,5 x 70,7 cm; sygn. p. d.: R. Bratkowski 1942
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

266
Studium nieba - Chmury olej, tektura, 35,5 x 46 cm; Na odwrocie szkic pejzażowy w ołówku; oraz w 2 miejscach nr inwentażowy: St.Cz. / inw. 283
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Otto FEDDER (1873 - 1919)

267
Zbieranie chrustu olej, płótno, 75,5 x 100 cm; sygn. p. d.: Otto Fedder M. 99
Cena wywoławcza. 22 500 zł

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826 - 1911)

268
W karczmie olej, płótno, 30 x 38 cm; Na odwrocie orzeczenie dra Kazimierza Buczkowskiego
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Teodor ZIOMEK (1874 - 1937)

269
Roztopy olej, płótno, 73 x 120 cm; sygn.p.d.: T. ZIOMEK 1919
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Alfred TERLECKI (1883 - 1973)

270
Akt stojącej kobiety olej, płótno, 129,5 x 89 cm; sygn. l. d.: Terlecki
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wiktor GUTOWSKI (1884 - 1971)

271
Portret Heleny Maciejowskiej olej, płótno, 70 x 56 cm, sygn. p. d.: W. Gutowski / 1910,
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)

272
Portret dziewczynki olej, płótno, 61,5 x 46 cm; sygn. p.g.: ST. GAŁEK
Cena wywoławcza. 8 000 zł

273
Kasztanowe włosy olej, tektura, 38 x 30 cm; sygn. l. d.: J. Męcina Krzesz
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Wilhelm WACHTEL (1875 - 1942)

274
Para portretów olej, płótno, 77 x 61 cm; Portret kobiecy - sygn. śr. p.: Wil. Wachtel / 9..(?) P Portret męski - sygn. p.d.: Wilh Wachtel / 927(?)
Cena wywoławcza. 38 000 zł