19 marca 2019

19 marca, godz. 18.00

Przyjmujemy zlecenia:

Mariusz Szewczyk

m.szewczyk@rempex.pl

tel.: 605 325 918

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

313
Arshormegram - Klejnoty Bałtyku, 1969 tempera, olej, technika mieszana, płótno; 112 x 185 cm;
sygn. i dat. p. d.: *SZWACZ* 1969*;
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

314
Mława, 1990 olej, płótno; 147 x 114 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1990. / E. DWURNIK; napis p. d.: MŁAWA;
estymacja: 40 000 - 45 000 zł
Cena sprzedaży 41 000 zł

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

315
Bez tytułu olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: URSZULA / BROLL.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Tomasz JAŚKIEWICZ (1932-1991)

316
Kompozycja z zielenią, ok. 1964 gwasz, tempera, płótno; sklejka; 62 x 62,5 cm;
na odwrocie nalepka z maszynowo wypisana informacją
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

317
Obraz IV, 2003 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jackiewicz;
estymacja: 18 000 - 20 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

318
Warcaby, 2019 relief, technika własna, autografia, płyta; 80 x 80 cm;
na odwrocie napis autorski: R. SOWIAK / 2019 / "WARCABY" / AUTOGRAFIA / ODBITKA / AUTORSKA.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1984-1988)

319
Kompozycja geometryczna - tryptyk, 1984 serigrafia, papier; 15 x 14 cm (wymiar każdej kompozycji);
każda z prac sygn. i dat. p. d.: H. Stażewski 1984 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

320
Kompozycja z kwadratem, 2017 akryl, tektura; płyta; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / KOMPOZYCJA Z KWADRATEM
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

321
Obiekt, 2017 rysunek na folii, płyta; 52 x 42 x 22 cm;
opisany na odwrocie: Tamara Berdowska / 2017.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

322
Postacie fantasmagoryczne, 1962 pióro, tusz, akwarela, collage, papier;
20 x 21 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 5 500 - 7 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

323
Kompozycja, 1971 kredka, tusz, papier; 25,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Lebenstein 71.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

324
Kompozycja 9 - IX - 65, 1965 gwasz, tusz, papier, 61,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis l. d: 9-IX-65/ RAJMUND ZIEMSKI.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł