Edward HARTWIG (1909-2003)

1
Para fotografii portretowych 1. Portret Olgi Sawickiej
2. Portret Barbary Benio
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

2
Wielkie TRIO - zestaw 3 fotografii 1. Michał SIELEWICZ (ur. 1950)
2. Benedykt Jerzy DORYS (1901-1990)
3. Stanisław TERLECKI (1906-1997)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Hieronim WILDER (1876-1941)

3
Grafika drzeworyt - miedzioryt - litografia. Wskazówki dla
bibliotekarzy i miłośników sztuki. 37 ilustracyj (....) Lwów 1922; 29 x 22 cm,
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Józef Ignacy KRASZEWSKI, Elwiro ANDRIOLLI

4
Stara baśń Powieść z dziewiątego wieku. Ilustrował E.M. Andriolli.
Wydanie jubileuszowe z portretem autora.
Warszawa 1879 Nakład Gebethnera i Wolffa. 34 x 29 cm.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

5
Jacek Malczewski, 1912 autolitografia, papier żeberkowy;
57 x 46 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Sichul (na kamieniu);
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 400 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

6
Portret kobiety węgiel, papier; 65 x 51 cm;
sygn. p. d.: Józef Mehoffer;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)

7
Pędzący zaprzęg, 1903 tusz, piórko, papier; 19 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Siestrzeńcewicz 903.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 2 800 zł

Chaim GOLDBERG (1917-2004)

8
Ślub żydowski, 1965 piórko, tusz, papier; 70 x 102 cm;
sygn. l. d.: Goldberg Ch dwukrotnie w różnych językach oraz data 1965
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

9
Płaskorzeźba Jeana Goujona - rysunek ze szkicownika artysty ołówek, papier; 21,2 x 17 cm (wymiar arkusza),
20,5 x 16 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Benedykt Jerzy DORYS (1901-1990)

1001
Grupa 49 Trzyj wybitni kompozytorzy: Kazimierz Serocki, Tadeusz Baird, Jan Krenz, 1952
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, 17,5 x 12,8 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł

Stanisław OSTOJA-CHROSTOWSKI (1897-1947)

1002
Ku Czci Poległych Lotników Księga Pamiątkowa
Warszawa 1933; 34 x 25 cm, oprawa wydawnicza, płótno;
estymacja: 900 - 1 200 zł

1003
POLSKA na morzu Warszawa 1935 - Główna Księgarnia Wojskowa.
32 x 25 cm, oprawa wydawnicza wykonana przez Bolesława Zjawińskiego
estymacja: 900 - 1 200 zł