Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

412
Parasolki, 1969? olej, płótno; 60 x 75 cm;
na odwrocie opis: ZBYSŁAW MACIEJEWSKI / prac. prof. W. TARANCZEWSKI[EGO] / ROK DYPLOMOWY / 1969 (?)
estymacja: 14 000 - 18 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

413
Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w. olej, płótno; 100 x 130 cm;
na odwrocie na płótnie nr 126 I (w kółku); na blejtramie nalepki: z wystawy „Pokolenia”
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Anna GULAK (ur. 1981)

414
Impressione in Black & Gold II, 2016 olej, relief, złocenia (szlagmetal), płótno; 125 x 100 cm;
sygn. i znak autorski w kompozycji przy lewej krawędzi: Anna Gulak / AG [w kwadracie];
estymacja: 13 500 - 18 000 zł

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

415
Szary Paysage, 2005 olej, płótno; 76 x 101 cm;
sygn. i dat. l. g.: ST MŁODOŻENIEC 2005;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

416
Wieża pamięci, 2003 olej, płótno; 200 x 135 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Andrzej Fogtt / wieża pamięci / 19 VI 2003 / olej / Tower of Memory.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

417
Nieobrazy, 1975-78 gwasz, płyta; 108 x 124,5 cm (sześciobok);
sygn. i dat. na odwrocie: KRYSTYN ZIELIŃSKI / „NIEOBRAZY” SZTUKI / 1975-78 (słabo cztelnie).
estymacja: 17 000 - 23 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

418
Wzorzysta serweta, 1994 olej, płótno; 65,5 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

419
Ukryty wymiar (praca programowa), 1998 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d: BJ1998.
estymacja: 18 000 - 20 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

420
Kobieta na tle Łazienek Królewskich w Warszawie akryl, płótno; 80 x 54 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.
estymacja: 70 000 - 80 000 zł

Maria ANTO (1936-2007)

421
Ten dom, 1976 olej, płótno; 78 x 100 cm;
sygn. l. d.: Maria Anto;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1942)

422
Cytat portretowy. Giorgione, 1972 olej, płótno naklejone na sklejkę, 28 x 23,5 cm;
na odwrocie opis autorski: HENRYK WANIEK / OCT. 1972 / CYTAT PORTRETOWY. /
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

423
Księżniczka, 1984 akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;
estymacja: 80 000 - 90 000 zł

Leszek DUTKA (1921-2014)

1401
Trzy postacie, 1997 pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: LD.97.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Leszek DUTKA (1921-2014)

1402
Dwie postacie, 1994 pastel, papier; 58 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: L.D. 94.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

1403
Kompozycja, 1996 technika własna, collage, tektura; 62 x 47 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA / 96.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

1404
Portret kobiety gwasz, papier, 74 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LUBAŃSKI (długopisem)
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

1405
Kompozycja - Miasto, 1969 olej, rysunek końcówką pędzla, karton naklejony na tekturę; 40,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: m. bogusz 69.
estymacja: 5 000 - 8 500 zł
Cena oferowana 3 100 zł

Tanja VETTER (ur. 1973)

1406
Gone Astray II, 2015 tempera, płyta; 35 x 30 cm;
opis autorski na odwrocie u góry: Tempera / cardboard Tanja Vetter, 2015 / „Gone Astray II” oraz u dołu: TV 2015 Gone astray II.
estymacja: 900 - 1 200 zł

Leszek STAŃKO (1925-2011)

1407
Chata z górach, 2000 olej, tektura; 23 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LESZE STAŃKO / 2000;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Jerzy LUBAŃSKI (1925-2005)

1408
Portret dziewczyny z książką olej, płótno; 69 x 56 cm;
na odwrocie napis: 1956-1972 / JERZY LUBAŃSKI.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

1409
Pejzaż olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: H KRYCH.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

1410
Martwa natura olej, płótno; 56 x 67,5 cm
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

1411
Pejzaż zimowy olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Małgorzata HEINTZE-PASZKOWICZ (ur. 1952)

1412
Słoneczniki, 2008 olej, płótno naklejone na płytę; 78 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: MP 08 (ryte końcówką pędzla);
estymacja: 2 800 - 3 600 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

1413
Trochę o Ikarze, 1968 olej, płótno; 70 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 1968;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Zbyszko TREMBAŁOWICZ (?-1994) - ?

1414
Wielkie oszustwo, z cyklu: Pragnienie naocznego świadectwa, 1972 olej, płótno; 99 x 48 cm;
sygn. l. d.: TREMBAŁ;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Teresa KLINK (ur. 1935)

1415
Domy kamienie, 1974 olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: TERESA KLINK 1974 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1416
Dla moich przyjaciół w 2433 r. olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i opisany na odwrocie na blejtramie: H. PŁÓCIENNIK-OLEJ 46 X 38 cm / „DLA MOICH PRZYJACIÓŁ W 2433 R”.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł

1417
Malarz i modelka, 2004 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: BJ2004.
estymacja: 14 000 - 17 000 zł

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

1418
Doniczki w oknie olej. płótno; 54 x 63,5 cm.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Aleksandra FARQUE-NAGIĘĆ (ur. 1979)

1419
Amida, 2018 akryl, płótno; 80 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2018 NAGIĘĆ (kredką).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Jolanta VJASADIMA (ur. 1962)

1420
Przemiana akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: Vjasadima;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

1421
Chłopcy na kocyku, 1990 olej, płótno; 45 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: ZBMaciejewski 6 II 1990;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Robert OLSZOWSKI (ur. 1969)

1422
Czas i przestrzeń, 2018 akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I PRZESTRZEŃ” / 2018 R / AKRYL.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł

Ireneusz STELMACH (ur. 1967)

1423
Bez tytułu, 2018 akryl, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. p. d.: Stelmach;
estymacja: 5 000 - 6 600 zł

Krystyna PELLETIER (1914-2007)

1424
Postacie we wnętrzu olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: K PELLETIER;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł

Maciej NAWROT (ur. 1986)

1425
Bez tytułu (Armatki), 2012 olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU (ARMATKI) 2012.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Maciej NAWROT (ur. 1986)

1426
Bez tytułu (L. W. N.), 2012 olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU (L. W. N.) 2012.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Piotr JARGUSZ (ur. 1960)

1427
Patrzenie, 2017 akryl, płótno; 80 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: PIOTR / JARGUSZ / „PATRZENIE” / 2017.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojciech HERMAN (ur. 1953)

1428
W wodzie, 2016 olej, płótno; 60 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WH 2016 (monogram wiązany);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Wojciech HERMAN (ur. 1953)

1429
Przyciąganie olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. p. d.: WHerman;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

1430
SPES, 2017 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO'17;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł

Andrzej GÓRNISIEWICZ (ur. 1966)

1431
Mogilany, 2017 olej, akryl, płótno; 170 x 100 cm;
sygn. p. d.: Górnisiewicz A.;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

1432
Mogilany, 2017 olej, akryl, płótno; 170 x 120 cm;
sygn. l. d.: A. Górnisiewicz;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Beata BUGAJ-TOMASZEWSKA (ur. 1977)

1433
Abstrakcja olej, płótno; 80,5 x 90,5 cm;
na odwrocie opis autorski: JB [inicjał wiązany] / BUGAJ / (…).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Gabriel RECHOWICZ (1920-2010)

1434
Projekt malarski dla placówki Orbis Lot technika własna, olej, papier; 29 x 56 cm;
sygn. i opisany na odwrocie długopisem: Projekt malarstwa dla „Orbis Lot” w Budapeszcie / projektował art. pl. Gabr
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Lech OKOŁÓW (ur. 1933)

1435
Motocyklista olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: okołów;
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

501
Krzesło relief, technika własna, deska; 68 x 35 cm.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł